Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır?

Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır? Sarkık Göğüsler İçin Egzersizler, Her kadının şikayeti sarkık göğüser, sarkık göğüsler için ev yapımı maske…

Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır? Sarkık Göğüsler İçin Egzersizler

Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır
Sayfa İçeriği: Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır, Sarkık Göğüsler İçin Egzersizler, Göğüs Sarkması Nedenleri, Göğüs Sarkması Neden Olur, Gögüslerin Sarkmaması Ve Şeklinin Bozulmaması İçin Yapmanız Gerekenler, Göğüs Sarkmasına Karşı Yapılması Gereken Egzersizler, Sarkık Göğüsler İçin Egzersizler, Limonla Göğüs Dikleştirme, Göğüs Toparlamak İçin Krem, Göğüs Sertleştirmek İçin Krem, Göğüs Toparlamak İçin Bitkisel Çözüm, Göğüs Sarkmaları

Sarkık göğüsler nasıl sıkıştırılır, her kadın için sarkık göğüsler can sıkıntısı durumdur. Peki sarkık göğüsleri sıkıştıran vede sarkmasını engelleyen yöntemler, egzersizler nelerdir? Sizler için hazırladığımız yazımız da, sarkık göğüsler nasıl sıkıştırılır? vede sarkık göğüsler için egzersizleri bulabilirsiniz. Sizde artık göğüs sarkmasının önüne geçebilecek vede evde yapacağınız maske vede egzersizliklerle önleyebilecesiniz.

Kadınlar da göğüsleri sıkıştıran vede sarkmasını egzersizlerle engelleyerek, gögüslerin daha dik durmasını sağlayabilmekteler vede sarkma problemlerinin önüne geçebilmekteler. Peki göğüsler neden sarkar? Henüz ergenlik çağına girmemiş bir kızın göğüsleri dik vede küçüktür. Kadınlar da gögüs sarkmasının nedeni ise, yer çekimidir. Zaman dilimi içerisin de göğüslerdeki oluşan,yağlanma,damarlar vede süt kanalları oluşması ile göğüsün hacmi de genişlemekte buda ağırlığa sebep vermektedir. Bu nedenle ise yer çekimine yenilen göğüsler, derinin gerilme ile aşağı doğru sarkma eğilimini göstermektedir.

GÖĞÜS SARKMASINA KARŞI YAPILMASI GEREKEN EGZERSİZLER

Elle göğüs sıkıştırma egzersizliği.
Top ile göğüs sıkıştırma egzersizliği.
Çember ile göğüs sıkıştırma egzersizliği.
Lastikle göğüs sıkıştırma egzersizliği.
Dumbell chest press egzersizliği.
Dumbell files egzersizliği.
Duvar şınavı egzersizliği.
Diz sabit şıvı egzersizliği.
Butterfly egzersizliği.
Dips egzersizliği.

GÖGÜSLERİN SARKMAMASI VE ŞEKLİNİN BOZULMAMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Mutlaka sütyen kullanmalısınız, sütyen yer çekimine karşı yapılmış bir icattır. Göğüs sarkmalarını önleyerek derinin gerilmesini engellemektedir. Gündüzleri taktığınız sütyeni, geceleri de takılması uygundur, çünkü gece özellikle yan yatıldığı zaman sütyen olmadığın da göğüs aralarında kırışıklık oluşmaya başlamaktadır. Göğüs araları genellikle yaz ağların da çok güneşe maruz kalmaktadır. Buda derinin ince olmasından dolayı, aşırı güneş deride hızlı yaşlanmaya neden olacaktır. Günlük yaptığınız duş suyunun ılık olması yahut soğuk olması, göğüs derisinin uyarılması vede gerilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde duş yaptığınız da göğüs sarkmamaları vede bölgenin gergin olmasını da sağlamaktadır. Duş aldıktan sonra mutlaka nemlendirici kremler tercih edilmelidir. Yüzme vede ağırlık sporları, göğüslerin dik kalmasında en çok faydalı spor dallarıdır.

GÖĞÜS SARKMASI NEDENLERİ

Sigara.
Yanlış ölçüde sütyen seçimi.
Kilo kaybo.
Hamilelik.
Sağlıksız beslenme.

Göğüslerinizi sıkıştırmak vede hızlı, gözle görülür bir etki yapmak istiyorsanız kolay göğüs maskesi uygulayabilirsiniz. 1 Yumurta, 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 çay kaşığı E vitamini ile göğüslerinizi sıkıştırmanız mümkün.

Vermiş olduğumuz malzemeleri hazırlamak için ise, tüm hepsini bir kaba koyarak iyice karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra, masaj yaparak göğüslerinize iyice sürün. Yapmış olduğunuz karışımı göğüsleriniz de 15 dakika kadar bekletin, ardından ise soğuk su ile yıkayın. Karışımla birlikte günde 4 kez, zeytinyağı kullanarak göğüslerinize masaj yapın. Her gün bu uygulamayı yapmanız doğrultusun da, ilerleyen günlerde farklı görünümü görmeye başlayabilirsiniz.

Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır, hakkında kadınların merak ettiği sarkık göğüsler nasıl sıkıştırılır sorusunu bulabilirler. Sizin de eğerki sarkık göğüsler nasıl sıkıştırılır, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sarkık göğüsler nasıl sıkıştırılır, sayfamızı arkadaşlarınızın bilgisi olması için onlarla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Pireden Kurtulmak İçin Doğal Yöntemler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed