Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde

Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde Acımasız Kalmış Duygular, Yalnızlığı anlatmak için illa tek kalmak gerekmiyor, yaşanası zor hayatta.

Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde Acımasız Kalmış Duygular

Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde
Sayfa İçeriği: Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde, Acımasız Kalmış Duygular, Dokunmak Lazım Cümlelerle Yüreğimize, Yalnızlık Şiirleri, Yalnızlık Sözleri Kısa, Yalnızlığın Tanımı, Yalnızlık İle İlgili Felsefe Sözler, Yalnızlık Yazıları, Yalnızlık Yazıları Uzun, Yalnızlık Nedir

Yalnızlığın tanımı var mı yüreğinde, acımaz olmuş duygular kimi zaman vurur sancılar yaratır içimiz de. Sanki kavrulmuş bir ağrı saplanır bağrımıza, umut eder gibi. Yalnız kalmış, insanlar bile anlamaz nasıl yalnız kaldığını bazen sorarlar, içlerine dokunuşlu cümlelerle. Her insan yanın da dost ister, derdini paylaşabileceği güzel insanlar arar gözleri. Bulunmaz oldu son zamanlar da, dert ortakları, dert sırdaşları. Kime anlatsan, çekip gitti hayatımızdan. Umut ektiğimiz de, gelenler de dert oldu, derman olma yerine.

Can diyebildiğimiz kişilerle arkadaş olalım derken, cansız kişiler çıktı karşımıza. Bize huzur yerine, huzursuzluk verdi yalnızlık ekti gönlümüze. Yalnız kaldığımızı anladığımız an, anladık ki kendimizden başka dosttumuzun olmadığını. Hayat yaşamakla güzelleşirken, birilerini beklersek hayatımıza yaşamak için hep geç kalabiliriz. O yüzden yaşamak için, birilerini aramamak vede deli dolu yaşamak lazım hayatı.

DOKUNMAK LAZIM CÜMLELERLE YÜREĞİMİZE

Dokunması lazım insan bazen cümlelerle yüreğine, kendi kendine sormalı hatanın bedelini. Derdini kendi ile dertleşerek, için de bitirmeli. Huzura bakmalı, huzuru görmeli. Bizler yarının ne getireceğini bilmediğimiz için, dünlerimizi kafamıza takmadan yaşamalıyız. Her insan yalnızdır, etrafında çok insan olsa bile. Çünkü onlar da evlerine çekildiğin de, dört duvar arasında tek başlarına oturmaktalar. Yalnızlığın, tanımı olmaz. Yaşandıkça anlar insan yalnızlık rıhtımını. O halde yalnızlıktan çok, yanlış insanlardan uzak durmak, mutluluğumuzu kaçırmamak demektir. Mutluluk için doğru insanlar çekmemiz lazım.

Huzur bulduğun herşeyi geri çevirme, huzurun götürdüğü her yere git. Yalnız olduğun da bile huzurlu olduğun çevberi kaybetme. Bırak seni yalnız sansınlar, sen mutlu olduğunda gelenler ile değil, sen hüzünlü olduğun da gelen insanlar ile birlikte ara yalnızlığı. Yalnızlık kelimesi bile, yalnızdır. O zaman yaşamı elinizden bırakmayın. Bazen sevgiyi anlayabilmek için, yalnız kalmak iyidir.

Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde, diller de bitmeyen isyanlar biriktireceğine, hatalarını törpülemelisin. Kimse kimse için yaşamaz bu hayatı, o yüzden tek değilsin geçmişini sorgulamadan ilerlemene bak. Geleceğine ışık tutmak için, kafanın içini sorular ile doldurma, özgürlüğünü yaşa. Kendinle barışık ol, yalnızlığına kilit vurma.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sarkık Göğüsler Nasıl Sıkıştırılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed