Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüyemiyenler

Topuklu Ayakkabı ile Rahat Yürüyemiyenler İçin Rahat Yürümenin 7 Yolu, her bayan topuklu ayakkabı ile rahat edememektedir, tam size özel 7 öneri!

Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüyemiyenler İçin Rahat Yürümenin 7 Yolu

Topuklu Ayakkabı ile Rahat Yürüyemiyenler
Sayfa İçeriği: Topuklu Ayakkabı 2018, Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüme, Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürünür, Topuklu Ayakkabı Ayağımı Acıtıyor, Topuklu Ayakkabıyla Yürüme, Topuklu Ayakkabı Giyme Teknikleri, Topuklu Ayakkabıda Rahat Etmek İçin, Topuklu Ayakkabı Yürüme Önerikeri

Her bayanın korkulu rüyası olan, topuklu ayakkabı aslında bir kaç püf noktaları ile artık üzerinde rahat yürümeniz mümkündür. Bu yazımızda siz değerli bayanlara, topuklu ayakkabı ile rahat yürümeniz için öneriler vede tüyolar vereceğiz. Her bayan topuklu ayakkabı giyerken hep tereddütte kalmaktadır. Yürürken zorlanmakta olan bayanların, aslında çok sevdikleri ayakkabı türleri arasında yer almaktadır. Sizin için yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde nasıl rahat yürüyebileceğiniz 7 öneri sunduk.

TOPUKLU AYAKKABI ÜZERİNDE RAHAT ADIMLAR ATMANIN 7 PÜF NOKTASI

Ayakkabıyı önceden almayı deneyin. çünkü kutusundan çıkardığınız ayakkabılar asla rahat giyilmezler. Belli bir gün için aldığınız ayakkabı erken almayı tercih etmeniz sizin için doğru karar olacaktır, hem ayakkabı ayağınıza alışacak, hemde siz onlara alışmış olacaksınız. Aldığınız ayakkabı ile öncelikle, evde alıştırmalar yapın, kalıbının ayağınıza alışmasını sağlamış olursunuz vede ayakkabınız açılmış olur. Evde denemeler yaparak güvenli hissetmenizede yardımcı olursunuz. Özel gün için almak istediğiniz ayakkabıyı, 1 hafta önceden alırsanız gereken problemleri fark eder, çözümüne erken kavuşmuş olur sorun yaşamazsınız.

Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüyemiyenler

Her bayanın bilmesi gerekli ki, asla dar olanları tercih etmemelisiniz. Bol olanlar herzaman, dar olanlardan bin kat daha verimlidir. Unutmamalıyız kı, topuklu ayakkabılar giyildiğinde ayaklarımızın şişmeye yatkın olduğunu bilmeliyiz. Size uygun numara alacaksınız diye bir kural yok yeter ki, ayakkabınız dar olmasın.

İnce topuklu seçmeniz, biraz abest olur çünkü ince topuklular vücudu fazla desteklemezler. Bu yüzden biraz geniş topukluları tercih etmeniz sizin için daha rahat olacaktır. Topuklar ne kadar geniş olursa sizinde adımlarınız okadar rahat vede kolay olur.

Ayak uçlarındaki baskı için platform tabanlar seçmelisiniz, çünkü baskıyı azaltmaktadırlar. Yinede tercih sizin tabikide yalnız ayaklarınız platformsuz topuklulardan olduğu kadar eğim almazlar ama görünümünüzde hiç bir değişiklik olmayacaktır.

Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüyemiyenler

Topuklu Ayakkabılar, hayatınızda fazla yoksa yada çok kullanmadınız ise bileklerden bantlı olanları seçmenizi öneririz. Bunlar ile yürümeniz ilk başlarda kolay olacakdır. Bantlı olan ayakkabılar, genellikle sizi korur, kaymanızı önler vede ekstra destek olarak yardımcı olurlar.

TOPUKLU AYAKKABIYLA RAHAT YÜRÜME ÖNERİLERİ

Ayakkabınızın içine doğru jel pedler seçmelisiniz. Doğru jel petler sizin hayatınızın kurtarıcısıdır. Yapışkan özelliklerini, kaybetmediklerine özen gösterin ki kayıp işlevlerini yitirmesinler.

Moleskin kullanmaya özen gösterin. Moleskin, ayağınızda sorun yaşayan bölgeler arasında zarif bir bariyer görevi üstlenerek pamuklu kadife türü kumaştır. Topuklu ayakkabılarınızda, ayaklarınızı ağrıtanlar olursa mutlaka moleksin kullanmanızı tavsiye ederiz.

Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürüyemiyenler için 7 püf noktayı sayfamızda bulabilirsiniz. Artık sizde yazımızı okuduktan sonra rahat yürüyebileceksiniz. Topuklu ayakkabı ile ilgili sorularınız varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Topuklu ayakkabı sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Acılara Tutunmak Acıyla Yaşamak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed