Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı?

Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı? Aleyna Tilki Neden Ödül Verilmedi? Gençlik ve Spor bakanlığı Aleyna tilki’yi ödül listesinden çıkardı. Tüm ayrıntılar.

Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı? Aleyna Tilki Neden Ödül Verilmedi?

Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı
Sayfa İçeriği: Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı, Aleyna Tilki Neden Ödül Verilmedi, Aleyna Tilki Neden Bakanlık Listesinden Çıkarıldı

Aleyna tilki neden sansür uygulandı, ile ilgili bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Aleyna tilki neden ödül verilmedi? Hakkın da merak edilen soruları sizler için yazımızın devamında ayrıntılı şekilde derledik. Aleyna tilki neden gençlik ve spor bakanlığı tarafından listeden alındı. Tüm merak edilen soruların cevaplarına sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Peki Aleyna tilki neden sansür uygulandı? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Forbes dergisi tarafından gençlere ilham olsun diye ödül dağıtıldı. Programın adı 30 Altı 30, programda yer alacak bir ünlü isim de Aleyna tilki’di. Sosyal medya da ise bu listede Aleyna tilki’yi gören bir çok kişi tepki gösterdi. Bu sebeple bakanlık da resmi sitesinde yayınladığı listede Aleyna tilki’ye yer vermedi. 30 kişiden oluşan listede, Aleyna tilki çıkartıldı. Bir çok farklı sektörde yer alan bazı isimler ise Aleyna tilki’yi listede gördüklerinde tepki gösterdiler. Aleyna Tilki’nin çıkarmış olduğu kliplerinde pedofili unsurlar yer aldığı, provokatif paylaşımlar ile gündemde kaldığı ve bu sebeple de gençlere ilham olmadığı vurgulandı.

ALEYNA TİLKİ NEDEN BAKANLIK LİSTESİNDEN ÇIKARILDI?

Bakanlık resmi sitesin de ödül verilen kişilerin isimlerini resmi sitesi üzerinden yayınladı. Medya da görülen listede ise 17. sırada Aleyna tilki yer alıyordu. Yalnız bakanlığın yeni listesinde yer verilmemişti. 30 kişilik olan liste, Aleyna tilki’in çıkarılmasıyla 29 kişi oluştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığından yapılan açıklamada ise; ’30 Altı 30” programı ile ilgili şöyle bir açıklama yapıldı: “11 Aralık 2019 tarihinde Forbes Dergisi’nin organize ettiği, sanat, siyaset, spor, girişimcilik, medya, finans, hukuk ve müzik gibi çeşitli sektörlerde başarılarıyla ön plana çıkmış 30 gencin ödüllendirildiği, ’30 Altı 30′ programı düzenlenmiştir. Etkinlikte, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sadece kongre salonunu tahsis etmek suretiyle mekan desteği sağlanmıştır. Bakanlığımızın; organizasyonda, ödüllerin kimlere verileceğinde ve jüri seçiminde herhangi bir dahli yoktur. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilgili kişiye (Aleyna Tilki) ödül verdiğine dair sosyal medyada yer alan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.’

Aleyna Tilki Neden Sansür Uygulandı, yazımız da hazırladığımız aleyna tilki neden sansürlendiği ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki aleyna tilki neden sansür uygulandı, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Aleyna tilki neden sansür uygulandı, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Erdal Eren Kimdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed