Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme

Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme, yapmış olduğu beyaz show tarkanın videosuna gönderme, baba olamıyorum!

Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme Baba Olamıyorum

Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme
Sayfa İçeriği: Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme, Beyazıt Öztürk Kimdir?, Beyazıt Öztürk Kaç Yaşında, Beyaz Show, Tarkana Gönderme, Beyazıt Öztürk

Ünlü şovmen, Beyazıt Öztürk programda yapmış olduğu tarkan takliti ile hem konuklarını, hemde izleyicileri kahkahaya vurdu. Tarkan’ın instagram üzerinden göndermiş olduğu baba olacağım videosuna Öztürk, beyaz show programında tarkan’a gönderme yaptı. Gönderme sırasında yapmış olduğu espiride, seyircileri vede konutlarını kahkahaya boğdu.

Beyazıt Öztürk, “Bir süredir çok konuşuluyor, herkes bana soruyor, cevap veremiyorum…. Bugün burada ilk defa açıklayacağım. ‘Baba olamıyorum’ çünkü sevgilim yok. Dolayısıyla torunum da olmuyor” sözleriyle stüdyodaki konuklarını vede izleyicileri kahkahalara vurdu.

TARKAN BABA OLACAĞIM VİDEOSUNA BEYAZIT ÖZTÜRK’DEN GÖNDERME

Beyaz’ın programda yapmış olduğu espirili gönderme herkezi kahkahaya boğdu. Tarkan’ın instagram hesabı üzerinden paylaştığı video’da baba olacağım demesine beyazıtın, baba olamıyorum çünkü sevgilim yok demesi stüdyodaki konuklarını vede izleyicileri kahkahalara boğdu.

BEYAZİT ÖZTÜRK KİMDİR?

Babasının polis olması nedeniyle, ilk ve orta öğrenimini Anadolu’nun farklı illerinde tamamladı. Gemlik Lisesi mezunu olan Beyazıt Öztürk o zamanlar iki aşamalı olarak yapılan üniversite giriş sınavının ilk aşamasını geçip ikincisini kazanamayınca, resim yeteneğini değerlendirebileceği düşüncesiyle güzel sanatlara yöneldi.

Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up’çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde “r” harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show’unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon hayatının başlangıcından beri “Beyaz” takma adını kullanmaktadır. 1997 yılında, yapımcılığını Atıf Yılmaz’ın üstlendiği, Haluk Bilginer ve Türkan Şoray’ın başrolünü paylaştığı “Nihavend Mucize” adlı filmde oynayarak, sinema sektöründe de yer almaya başladı.

2002’de Kanal D’de yayınlanan “Biz Size Aşık Olduk” adlı dizide Cem rolüyle ve 2004’te yine aynı kanalın “Karım ve Annem” dizisinde Levent rolüyle ekranlarda karşımıza çıktı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, “Kardan Adam” adını verdiği bir köşe için makaleler yazmaya başladı.

BEYAZIT ÖZTÜRK KAÇ YAŞINDA

Beyzıt Öztürk 48 Yaşındadır. 2005 yılında, “O Şimdi Mahkum” adlı filmdeki rolünün ardından, yine aynı yıl, Haluk Bilginer’le birlikte “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?” filminde, tam anlamıyla oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı buldu. Bu filmdeki performansıyla, Sadri Alışık adına düzenlenen sinema ödüllerinde, “En İyi Erkek Oyuncu” dalında ödüle layık görüldü.

Beyazıt Öztürk, ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu Üyesidir. 2006 yılında bir anjiyo ameliyatı geçiren Beyazıt Öztürk, 2006 – 2007 yılları arasında ise Kadir Çöpdemir ile birlikte “Biri Bana Anlatsın” programını hazırlayıp sundu. 1996 yılından beri de “Beyaz Show” adlı Şov programını sundu ve hala devam ediyor.

Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme sayfamızda siz değerli dostlarımıza beyazıt öztürk’ün sunmuş olduğu beyaz show programında tarkan’a espirili göndermesinde tüm konuklarını vede izleyicileri kahkahaya bogduğu ‘BABA OLAMIYORUM‘ göndermesini bulabilirsiniz. Sizinde beyazıt öztürk programında tarkana gönderme yazımız ile ilgili sorularınız varsa bize yorum bölülünden yazabilirsiniz. Beyazıt Öztürk Programda Tarkana Gönderme sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için paylaşarak bizede destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Anla Yüreğim Kalbinle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed