Anla Yüreğim Kalbinle

Anla Yüreğim Kalbinle Sevdiğin Sürece Senin Kalbindeyim, sevgi sadıklık ister, seviyorum deyip sonra gitmek değil, anlam yüklediğin kadar kalmak.

Anla Yüreğim Kalbinle Sevdiğin Sürece Senin Kalbindeyim

Anla Yüreğim Kalbinle
Sayfa İçeriği: Anla Yüreğim Sözleri, Anla Yüreğim Kalbinle Aşk, Anla Yüreğim Kalbinle Sevgi, Anla Yüreğim Kalbinle Anlamlı Aşk Sözleri, Anla Yüreğim Kalbinle Romantik Sevgi Sözleri, Anla Yüreğim Kalbinle Etkileyici Sözler

Sevgi, sadık bir gönül ister aslında. Gidene üzülmek yerine onun gitmesine engel olmak gibi birşey seviyorum demek ve daima seveceğim demek. Anla yüreğim kalbinle herzaman, her seni düşündüğümde, her seni andığımda. Dilediğin huzuru sunmak için yanındayım, kalbinde sığıntı gibi yaşıyorum sevgimizle. Kaybolmamak için yüreğinde sabahlıyorum derin duygu içinde. Bazen kopacakmış gibi geliyor en güzel anlarımız, en içten sevgilerimiz. Deli gibi bağlanmış olan duygularımız, birleşti artık ebediyen sevdamızın derinliklerinde.

Hata yapsakta sevgimizden vazgeçmemek için cabalayan kalbim, seni sonsuza kadar seveceğini biliyorum. Asla vazgeçmemek için seviyorum seni. Yüreğimin kalbini hissettiği gibi. Yanımda olmasanda, her an yanımdaymışın gibi seviyorum işte anla. Sabahlara kadar, sana yazıyorum uzun uzun mısralar döküyorum satırlara. Karaladığım onca kağıdın içinde hep sana olan duygular, sana olan sevgiler, sana olan hislerim. Gece odamda seni düşünüyorum, sevgimizi büyütüyorum gözlerimin önüne geliyorsun, sıcak bir tebessümle gülüyorum o an anılarımıza.

AŞK BAZEN FEDAKARLIK GEREKTİRİR

Aşk kimi zaman fedakar olmasını bilmektir. Asla dik vede sinirsel olarak yaklaşmamak lazım. Bazen kırdığını, geri toplayamazsın. Toplasanda eski sağlamlığını almaz. Hep seviyorum dersin belkide ama kırmışındır bir kere. Onun için unutmamak gerek ki, aşk bazen fedakarlık gerektirir. Umuda kelepçe vuramazsın, sevgi yolcuğunda mutluluğu yaşayacaksın, sevdanın son kurşununda yüreğinin götürdüğü aşka vede sevgiye doğru koşacaksın. Kalbinden geleni yapacaksın, içinden geçen her sözü geç kalmadan haykıracaksın, göstereceksin. İçinde durdurup, kendi kendini parçalamayacaksın. Aşk bu, birdaha aşık olunmaz kolay kolay. Seviyorsan sonuna kadar gideceksin, içinde sevgi yoksa hiç o yola girmeyeceksin.

SEVGİNE MUHTAÇ OLACAĞIMI BİLİYORSUN

Gidişinle kala kalacağım biliyorum. Çırpınışlarım, sonum olacak belkide ama hüzün rüyalarında kaybolacağım yinede sevgine muhtaç olacağımı biliyorsun. Onun için sevgimize sahip çıkalım, karşımıza çıkan engelleri ise yok edelim birlik olursak her sevdanın üstesinden el ele gelebileceğimize inanıyorum sevgimiz için.

Anla Yüreğim Kalbinle, sessiz gömülü sandal gibiyim saklımda sensin, geleceğimde. Yüreğimle geldim sana, yıllarımı vede benliğimi saldım avuçlarına herşeyimle senin olmaya geldim, anla yüreğim kalbinle daima sonsuza kadar…

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed