Candan Erçetin Evlimi? Kaç Yaşında?

Candan Erçetin Evlimi? Kaç Yaşında? Candan Erçetin Kimdir?, bir çok insanın merak ettiği konulardan bir tanesi olan candan erçetin evlimi sayfamızda.

Candan Erçetin Evlimi? Kaç Yaşında? Candan Erçetin Kimdir?

Candan Erçetin Evlimi
Sayfa İçeriği: Candan Erçetin Evlimi, Candan Erçetin Kimdir, Candan Erçetin Nereli, Candan Erçetin Bekar Mı, Candan Erçetin Kaç Yaşında, Candan Erçetin Diskografi, Candan Erçetin Filmografi, Candan Erçetin Hayatı, Candan Erçetin Hakkında, Candan Erçetin Hakkında Merak Edilenler

Gündemi altüst eden sanatçılar arasında Candan Erçetin bulunmakta. Beyaz Show’un 9 Mart 2018 tarihlerinde ağırlayacağı ünlü müzik dünyasının güçlü sesi Candan Erçetin bulunmaktadır. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz senelerde Beyazıt Öztürk ile birlikte düet kapışmalarıda gündem olmuştu. Bir çok insanın merak ettiği konulardan bir tanesi ise, Candan Erçetin Evlimi, kaç yaşında sorularını araştırma girişimlerine girmiştir. Peki Candan Erçetin hakkında merak edilenleri, öğrenmek için yazımızın devamına gidebilirsiniz. Siz değerli dostlarımız için derleyip hazırladık.

Candan Erçetin Kaç Yaşında, Kimdir?

Türk şarkıcısı olan candan erçetin, söz yazarı vede öğretmendir. 10 Şubat 1963 tarihlerinde dünyaya gelmiştir. 20 yıldan fazla şarkıcılık kariyeri bulunan ünlü sanatçı, insan hayatı ile ilgili şarkılar yaparak seslendirdi vede tanındı. Her albümünü tanıtım yapmadan çıkarması vede bir çok kesim tarafından beğenilerek dinlenmesi, dinleyenler tarafından takdir edilmesi dahada fazla kariyerliğini genişletti. Basında özel hayatı ile ilgili hiç bir zaman konuşmayan ünlü sanatçı Candan Erçetin, her zaman müziğini ön plana taşıdı bu sayede dinleyiciler tarafından övüldü. Şarkılarında her zaman balkan müziği enstrümanlarını kullandı. Bunun sebebi ise ailesinin balkan kökenli olmasından kaynaklıydı. Türkçenin yanı sıra yunanca vede fransızca şarkılarıda seslendirdi.

Küçük yaşlarda Galatasaray Lisesini kazanan ünlü sanatçı Candan Erçetin İstanbul’a yerleşti. Arnavut vede makedon kökenli ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Doğum yeri ise kırklarelidir. İstanbul Üniversitesinde Klasik Arkeloji bölümünü bitirdi. Türkiyeyi 1986 Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden ünlü sanatçı Candan Erçetin okuldaki son yıllarında ‘Halley’ şarkısıyla klips vede onlar grubunun bir üyesi olarak yarışmada boy gösterdi. Yalnız belli süre müzik kariyerine başlamak istemedi vede arkeoloji eğitimine devam etti. 1994 yılında sunuculuk hayatı başlayan Candan Erçetin, 2007’de Candan Erçetin’le Beraber ve Solo programını sundu. 2005 yıllarında ise, Yıldızların Altında müzikalinin başrolünü üstlendi. Gölgesizler vede Kaptan Feza filmlerinin müziklerini yaptı vede yapımında görev aldı. Galatasaray lisesinde müzik öğretmenliği yapan candan erçetin, 2009’da galatasaray üniversitesinde diksiyon dersleri verdi. Ünlü sanatçı Candan Erçetin‘in eşi Hakan Karahan’dır.

CANDAN ERÇETİN HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Ünal Aysal tarafından 25 haziran 2013 tarihlerinde Ümit Özdemir ile birlikte Galatasaray SK Başkan Yardımcılığına atandı. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande tarafından 2014 yılında Fransız-Türk ilişkilerine yaptığı katkılar ile Sanat ve Edebiyat Niaşanı ödülünü aldı. Bu zaman kadar ise bir çok çalışmalarıyla sayısız ödüller kazandı.

CANDAN ERÇETİN DİSKOGRAFİ

Bir çok diskografi ile bir çok filmografilere imza atan ünlü sanatçı acndan erçetin, televizyon programlarındada yerini 2007/2008 tarihleri arasında Candan Erçetin’le Beraber ve Solo Şarkılar tv ekranlarında izleyici karşısındaydı.

1995 / Hazırım
1997 / Çapkın
2000 / Elbette
2002 / Neden
2004 / Melek
2009 / Kırık Kalpler Durağında
2013 / Milyonlarca Kuştuk
2015 / Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

CANDAN ERÇETİN FİLMOGRAFİ

Film : Aylim / Gece Melek ve Bizim Çocuklar (1993)
Müzikal : Anlat Şehrazat (1998)
Dizi : Canan Öğretmen / Hayat Bilgisi 1.Bölüm (2003)
Müzikal : Yıldızların Altında (2005)
Dizi : Candan Erçetin / Yabancı Damat (2006)
Film : Yazarın Eşi [Yönetmen; Ümit Ünal] / Gölgesizler (2009)

Candan Erçetin Evlimi sayfamızda siz değerli dostlarımızın candan erçetin hakkında merak ettiklerinizi yazımızda hazırladık. Candan Erçetin Evlimi yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Candan Erçetin Evlimi sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Paralimpik 2018 Google Doodlede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed