Ivana Sert Antep Fıstığında Başrol Oyunculuğu İçin Çekimlere Başladı

Ivana Sert Antep Fıstığında Başrol Oyunculuğu İçin Çekimlere Başladı. Gaziantep’de çekimleri başlayan antep fıstığı için ivana sert kolları sıvadı.

Ivana Sert Antep Fıstığında Başrol Oyunculuğu İçin Çekimlere Başladı

Ivana Sert
Ivana Sert

Ivana sert‘in başrol olarak oynayacağı, antep fıstığı için çekimlere başladığı öğrenildi. Gaziantep’de ilk çekimler başlarken, başrollerde Ivana sert ile İlker Kurt oynayacağı sinema filmi olan antep fıstığı eğlenceli vede komik sahnelere yer verileceğe benziyor. Yapımcılığını, Zeugma yapım üstlendiği antep fıstığı sinema filminin, aile komedisi türünde olacağı basın toplantısında açıklandı.

Antep fıstığı sinema filminin senaryosu yazarı ise, Orhan uslu‘dur.

Ivana sert yapmış olduğu basın toplantısında şunları dile getirdi;

Filmin yapımcısı Meral Ay ve ekibimle toplantı yaptık. Gaziantep’te bana bir rol teklif ettiler. Bende önce kendi kendime dedim Gaziantepe gidersem eğer çok kilo alırım. Ivana sen bu rolü kabul etme’ çünkü mutfağından dolayı müthiş zengin bir şehir. Daha sonra filmin yapımcısı Meral Ay Gaziantep’i bana biraz daha net anlatınca projeyi kabul ettim.

Hiç Görmediğiniz Bir Ivana İzleyeceksiniz.

Gaziantep’in ne kadar zengin, buradaki en eski şehir, kültürünün ne kadar zengin olduğunu; kutnu kumaşından tutun müze ve tarihlerinden hakikaten bu filmde parça olmak istedim. Zaten filmin senaryosunu sonra okudum. Bu filmde hiç görmediğiniz bir Ivana izleyeceksiniz. Çok daha farklı, daha sade Ivana Sert olacak ve bunun beni bir adım daha ileriye götüreceğini düşünüyorum.

Gaziantep İçin Çok Güzel Yer Bırakacağını Düşünüyorum

Antep Fıstığı Sinemada Ne Zaman Oynayacak?

Meral Ay açıkmasına göre; 8 Şubat’da antep fıstığı galasının olması beklenmektedir.

Ekibimiz muhteşem. Benden beklenen performansı gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım. Ben her işi zaten kabul etmiyorum ancak Meral Ay’ın sıcaklığı ve samimiyeti beni çok etkiledi. Çok güzel bir iş yaptık ve yapıyoruz hala bitmedi. Gaziantep için çok güzel olacağını düşünüyorum.

Türkiye’de Gaziantep’i biraz daha tanıtmak amacıyla bu film bir adım daha öne geçirecek. Filmi çekerken biz bol bol kahkaha atıyoruz inşallah sizde izlerken kahkaha atarsınız çünkü biz de durmadan gülüyoruz.

Ivana Sert yapmış olduğu basın toplantısında yukarda belirtmiş olduğumuz cümleleri dile getirmiştir, umarım yeni oynayacağı sinema filminin başrolünde başarılı olmasını diliyoruz. Filmi Zeugma yapımın üstlendiği vede aile komedisi olduğunu yukarda söylemiştik. İzleyiciye güzel bir komedi filmi sunacaklarından hiç şüphemiz yok. Antep fıstığı adlı yazımız hakkında sorularınızı yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Sizde Ivana sert antep fıstığı yazımızı arkadaşlarınızıda haberdar etmek istiyorsanız onlarla paylaşmayı unutyayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hamilelikte Burun Kanaması Nedenleri ve Belirtileri Nelerdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed