Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer? Burun Tıkanıklığına Kesin Çözüm!

Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer? Burun Tıkanıklığına Kesin Çözüm! Burun tıkanıklığı genellikle kış aylarında kendini göstermektedir.

Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer? Burun Tıkanıklığına Kesin Çözüm!

Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer
Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer

Burun tıkanıklığı, bir insanı çok rahatsız etmektedir. Nefes almada zorlanmalar, sık sık hasta olmalar görüntülenmekle birlikte insanı psikolojikmen çöküntüye sokmakta. Burun tıkanıklığı genellikle grip olan kişilerde daha sık olmaktadır. Her insan, hastalandığında soğuk aldığında, burnu akar daha sonra ise burnu tıkanmaya başlamaktadır. Bu gibi durumlarda peki ne yapmamız gerekiyor. Burun tıkanıklığı için kesin çözüm

Burun tıkanıklığı nasıl giderilir?

Burun tıkanıklığına kesin çözüm!

Bilginiz acısından burun tıkanıklığı, burun kaşıntısına sebep olmaktadır. Solunum güçlüğünde zorlanmalar yaşanmaktadır. Daha çok baş ağrısı yapmakla birlikte, burun akıntısına sebep olmaktadır. Burun tıkanıklığı dolayısı ile ağızdan nefes alıp vermekte ağız kuruluğuna neden olmaktadır. Tıkanmış olan burnu açmanız için doğal ilaçlar mevcut, bu tür doğal bitkileri evde kendinizde yaparak burnunuzdaki tıkanıklığı geçirebilirsiniz. Eğerki burun akıntısı, kan ile birlikte oluyorsa hemen bir doktora gözükmeniz gerekmektedir. Sağlığınız açısından önemli etken taşımaktadır, zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.

Burun Tıkanıklığı İyi Gelecek Yöntemler

– Papatya Buharı Evinizde bulunan papatya çayı ile burnunuzun tıkanıklığına artık son verebilirsiniz. 3 bardak suyu kaynattıktan sonra, ocağınızı kapatarak içine papatya çayı atın ve buharını burnunuzun içine doğru çekin, göreceksiniz ki burnunuzun tıkanıklığı gittiğini nefes alış verişiniz daha iyi olduğunu.

– Soğan Soğan aslında bir nevi antibiyotik gibi etkisi vardır hastalar üzerinde. Her hastalığa şifa gibi gelen soğan, burun tıkanıklığınada çok iyi gelmektedir. Soğanı yarım bölerek, kokusunu burnunuza çekin vede göreceksiniz ki tıkanmış olan burnunuz azda olsa rahatlığa ulaştığını.

Burun tıkanıklığını 30 saniyede geçirme yöntemi

Burun tıkanıklığınızı ilaçsız sadece 30 saniyede, geçirmenin kolay olduğunu biliyormuydunuz… Gelin birlikte 30 saniye içinde burun tıkanıklığını nasıl geçireceğiniz yönteme bakalım.

Dilinizi ağzınızın en üst noktasına kadar değdirin vede orta parmağınız ile işaret parmayınızı iki kaş arasına koyup ileriye vede geriye doğru hareketler yaparak 30 saniye uygulayın. Göreceksiniz ki nefes alıp verişiniz rahatlamış olacak. Daha sonra ise nefesinizi tutun, nefesi tutmak ise beynin yaşama etkisini ele alarak burnu temizlemektedir. Burnu yukardan sıkın vede kafanızı hafif geriye doğru yatırın. Rahatsız olacak şekile geldiğinizde ise, parmaklarınızı burnunuzdan çekin vede göreceksiniz ki burun tıkanıklığından artık eser kalmayacak.

Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer, burun tıkanıklığına çözüm olarak bir çok yöntem bulunmaktadır. Burnun tıkanıklığı için doğal yöntemler sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak yöntemlerdir. Burun akıntısını ne keser diyorsanız eğerki buhar ile 30 saniye beklemek iyi gelecektir. Burun kanaması esnasında eğerki az kanama varsa burnunuzu iki parmağınız ile sıkın vede kafanızı hafif geriye doğru yatırın. Siz değerli dostlarımıza bu yazımızda burun tıkanıklığı, hakkında yöntemleri sıraladık eğerki sizde arkadaşlarınızın bu yazımızdan haberdar olmasını istiyorsanız onlarla paylaşmayı unutmayın. Takıldığınız birşey olursa, sorularınızı yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim – Sen Gittin Gideli!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed