Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim – Sen Gittin Gideli!

Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim – Sen Gittin Gideli! Dilim söyler oldu seni karanlık çöken gecelerimde, isyan etmedim seni sayıklayıp durdum.

Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim – Sen Gittin Gideli!

Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim
Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim

Baktığım her yerde seni görüyorum sanki, gözlerimi çevirdiğim boşluklarda seni anımsıyorum. Oysa bir sen anlamıştın sanıyordum, sende bırakıp gittin. Günlerim geçmek bilmiyor şimdi, yalnız başıma çaresiz yetim çocuklar gibi. Yıkıp virane hallerde sürünüyor yüreğim. Enkaz gibi kaldım ortalıklarda, sebebi bilinmeyen incilmelerle birlikte.

Vurgun yedi kalbim senin yokluğunda. İnfazını bekleyen mahkumlar gibiyim sevgimden tutuklandım. Sevgime yenip düştüm, gitmezsin sandığım an gittin. Düşünceler biriktirdin yüreğimde, beynim allak pullak oldu. Geçmişimin hatırına, gözyaşlarım akıyor her bir damlası çınar gibi olup olup. Eridim, bittim, vicdanen çökültüler yaşamaktayım. Aşk uğruna, savruldum ordan oraya. Ne beni anlayan kaldı geride, ne derdimi dinleyen yanımda. Attım içime herşeyi, biriktirdim içimde geçmişlerimi.

Bakışlarım yok oldu, artık yaşadığım günlerde ne görüyorum, ne duyuyorum nede işitiyorum. İnsanları anlamak zor, insanları dinlemek gerektiğinde dinliyorum. Beni dinleyecek insan ise hemen kaçıyor. Aşk acısı nedir bilemez kimse yaşamadan. Yaşaması lazım önce, gidenlerin peşinden baka kalmaları lazım defalarca. Üzüntüyü görmeyen, hayattan tat alamaz. Tat almasını bilmeyen, yenmeyi – yenilmeyi anlayamaz. Gereksiz sebeplerden üzüntü ise insanı günden güne bitirmekte. Her yazar kendi hikayesinden birşeyler katar yazısına, sevgisini, mutluluğunu, acısını. Bırakıp gidenin arkasından ağıtlar yakar.

Bir Sen Anlamıştın Sanıyordumki Sende Bırakıp Gittin

Viran etti, darma dağın etti gidişi oysa yüreğimi. Sel oldum, talan oldum yılgın gibi dökük yaşadım, yaşıyorum. Sokakta kimsesiz çocuğun, yaşadığı hayat gibi yüreğim şuanda. Anlamsız, duygu yüklü, içten içe acındırmalı şekilde. Neler olur hayatımda, neler değişir hiç bilmeden yaşıyorum. Geçmişi geri döndürebilirmiyim bilmiyorum, bildiğim tek şey var huzur içinde geçebilecek mi zamanlarım. Mutluluğu tekrar tadabilecek mi kalbim. Eskisi gibi aynı duygular ile sevebilecek mi başka bir kalp. Giren her kalp, yine kalbimi viran içinde bırakacak mı yine döküntüye, depreme uğratacak mı diye korkuyorum, korkularımla yüzleşiyorum. Yüzleştikce aklıma geliyorsun. Ve diyorum ki;

Darmadağın Halde Viran Oldu Hayallerim – Sen Gittin Gideli!, gittin ama gittiğin gün beni öldürdün. Ölü, bir insan bıraktın toprak altına girmediğim halde. Her ölü, toprağın altında değildir gülüm. Seni düşündüğüm her gün, günden güle ölüyorum. Ahirete gittiğim gün ise seni düşünemediğim gün olacak. Kendine kendi sevdanla iyi bak.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Demir Eksikliği Belirtileri Nelerdir? Demir Eklikliği Neden Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed