En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur?

En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur? Kilo Vermek İçin Kolon Temizliği, Kolonda birikmiş olan toksinleri temizlemek sağlıklı, vücuda sahip olmak için önemli

En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur? Kilo Vermek İçin Kolon Temizliği

En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur
Sayfa İçeriği: En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur, Kilo Vermek İçin Kolon Temizliği, Kolon Temizliği, Kolon Temizliği Nasıl Olur, Kolon Temizliği Nasıl Yapılır, 21 Günlük Kolon Temizliği Yapmak, Bağırsak Sisteminin Zayıfladığını Anlama, Bağırsak Temizliği, Bağırsak Temizleme İçin En Etkili Doğal Yöntem, Bağırsak Temizliğ Nasılır Yapılır

En etkili kolon temizliği nasıl olur, sağlıklı vücudunuz için, mutlaka kolon temizliği yapmanız gerekmektedir. Önemli rol oynayan kolon temizliği, birikmiş olan toksinleri temizleyerek yapılmaktadır. Kolon temizliğini yapabilmeniz için gereken iki malzeme sayesin de 21 günde etkili şekil de kolon temizliği yapılabilmektedir. Temizlikle birlikte atılmış olan toksinlerle birlikte kilo vermeniz de görülebilmektedir. Sayfamız da hazırladığımız kilo vermek için kolon temizliği vede en etkili kolon temizliği nasıl olur? hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vücudunuza aldığınız sıvılar vede yiyecekler ile sindirim sistemi işlemektedir. Zaman ilerledikçe ise, bağırsaklarda 10 kilo civarı kadar toksin vede dışkı biriktiği tahmin edilmektedir. Bağırsakta biriken toksik maddeler, geri dönüşü olmayan hasara sebep olabileceğinden, zararlı olduğu söylenmektedir. Kolon temizliğini nasıl yapacağınız hakkında bilginiz yoksa eğerki, sayfamızdan yardım alabilir vede devamına giderek kolon temizliği nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

BAĞIRSAK SİSTEMİNİN ZAYIFLADIĞINI ANLAMA

Saç ve tırnak problemleri.
Kötü metabolizma.
Aşırı kilo alımı yada obezite.
Tip 2 diyabet.
Karaciğer hastalığı.
Sürekli kabızlık.
Böbrek sorunları.
Cilt sorunları.
Artrit.
Kanser.

KOLON TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Yaygın olarak tercih edilen lavman uygulaması, kolonun ilk 50 cm’sinde olumlu sonuçlar vermektedir. Lavman uygulaması, bağırsak florasına zarar verebilmektedir. Lavman uygulaması yerine ise, keten tohumu unu tercih edebilir, bağırsak sisteminiz uzun yıllardır kolon da birikmiş olan parazit,mukus vede fekal maddelerden arınmış olur vede floraya da zarar vermez. Üç hafta içinde doğal kolon temizliği için, keten tohumu unu kullanabilirsiniz. Yağ yakma işleminize de yardımcı olarak sürecinizi hızlandıracak vede kilo vermenize olanak sağlayacaktır.

21 günlük keten tohumu unu ile kolon temizliği yapmak için;

– 1. Hafta boyunca : 1 yemek kaşığı keten tohumun ununu, 100ml kefiri karıştırıp birlikte tüketin.

– 2. Hafta boyunca : 2 Yemek kaşığı keten tohumu ununu, 100 ml kefiri karıştırıp tüketin.

– 3. Hafta boyunca : 150 mll kefirle birlikte, 3 yemek kaşığı keten tohumu ununu karıştırıp tüketin.

Yukarda vermiş olduğumuz ölçüleri, her gün kalvaltıdan önce, için. Suyu 21 gün boyunca bolca içmelisiniz. 21 günlük kolon temizliğini, yılda en az bir kez yapılması önerilmektedir.

En Etkili Kolon Temizliği Nasıl Olur, hakkında bilmeniz gereken vede sizin de kolon temizliği yapmanız için bilgileri hazırladık. Sizde en etkili kolon temizliği nasıl olur, yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. En etkili kolon temizliğ nasıl olur, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yalnızlığın Tanımı Var Mı Yüreğinde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed