Dev Sosyal Ağ Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor

Dev Sosyal Ağ Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor Son Yenilik! Facebook sosyal ağının son yeniliği olan 3 boyutlu nesnelerini denedi.

Dev Sosyal Ağ Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor Son Yenilik!

Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor
Sayfa İçeriği: Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor, 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor, Facebook 3 Boyutlu Nesneler, 3 Boyutlu Nesneler, Facebook 3 Boyutlu Nesneler Ne Zaman Geliyor,

Yenilikleriyle göz kamaştıran dünyaca kullanılan sosyal ağ devi facebook son zamanlarda son yeniliğini denedi. 3 boyutlu nesneler içeren gönderilerini deneyen facebook, bu yenilikten baya bir insanların beğenisini toplayacak gibi görünmekte. Arayüzünü güncel tutan firma, günümüz teknolojisinin büyümesi ile geliştirmelerini tüm hızı ile sürdürmekte. Facebook üzerinde yapılan yenilikler, oldukça kullanıcılarını sevindirmekte. Geçtiğimiz senelerde yapılan, Oculus Connect konferansında 3 boyutlu nesneler paylaşma gibi planlarını facebook duyuruldu. Örnek olarak ise teknolojiyi çalışır halde göstermeye başladı.

Aykud Gönen; facebook ürün müdürü yapmış olduğu blog gönderisindeki açıklamada ise, “sektör standardı gITF 2.0 biçimini” kullanabileceğini vede sanatçıların 3 boyutlu görüntüleri facebook gönderilerine sürükleyip aktaracağını belirtti.

3D Connect uygulaması sayesinde, Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact veya XZ Premium gibi yakaladığınız 3 boyutlu görüntüleride facebook haber kaynağına direk aktarabilirsiniz. İlk ortaklarından biri olan sony vede 3 boyutlu paylaşma desteği diğer uygulamalardada kullanılabilecek.

FACEBOOK’TA 3 BOYUTLU NESNELER GÖRMEYE HAZIRMISINIZ?

3 boyutlu kameraya sahip mobil cihazlarda ilginç bir kullanım sunulacağa benziyor. Bu gibi diğer firmalar, Wayfair, Lego ürünlerini her açıdan yayınlayabilecek. Aslında facebook bugüne kadar hep güzel işler peşinde geliştirmeler sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılarıda kendine odak noktası yaparak daha çok kullanıcı kapasitesine ulaşmakta. Geleceğin yeniliklerini ilk olarak facebook’ta görmek artık şaşırtıcı gelmemekte. İnsanlar, artık facebook tüm yapmış olduğu yeniliklere hazır vede şaşkınlıkla tüm yeniliklerini beklemekte. Gelecek günlerde artık 3 boyutlu nesneler görmeye hazır olmalısınız. Facebook, haber kaynağınızda 3 boyutlu paylaşımlar dikkatinizi çekeceğe vede görüntünün gayet hoş olacağa benziyor. Umarım sizinde hoşunuza gidecektir.

Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor, son zamanlarda adını çok kez duyuran sosyal ağ devi facebook, yapmış olduğu son yeniliği ilede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gelecek günlerde görebileceğiniz, 3 boyutlu nesneler içeren gönderileri denemeye başlayan facebook yakın zamanda tüm sunucularında kullanıma sunacak. Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor, yazımız ile ilgili sizinde sorularınız vede merak ettikleriniz varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarlada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed