Instagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir?

ınstagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir? Instagram Kalıcı Hesap Silme İşlemi, Instagram kalıcı hesap silinir mi? İle ilgili bilmeniz gereken bazı bilgiler.

Instagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir? Instagram Kalıcı Hesap Silme İşlemi

ınstagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir
Sayfa İçeriği: ınstagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir

Instagram platformunun dünyada yaklaşık olarak 1 Milyar kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye’de de 40 milyona yakın insanın instagram kullandığı bilinmektedir. Yazımızın içeriğinde, siz değerli dostlarımız için ınstagram kalıcı hesap silme işlemi ve ınstagram kalıcı hesap silinir mi? Sorularının cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Instagram kalıcı hesap nasıl silinir?

Instagram platformunda hesabınızı kalıcı silme veya geçici olarak akaptma işlemi uygulama istiyorsanız, yazımızın içeriğinde sizlere gerekli işlemleri ayrıntılı olarak derledik. Instagram hesabınızı kapattıktan sonra, arkadaşlarınız etkinliklerinizi artık göremeyecek. Hesabınızı geçici olarak kapattıktan veya kalıcı olarak sildikten sonra, arkadaşlaırnı profilinizi, arkadaşlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, yorumlarınızı, hikayelerinizi vede beğenmelerinizi göremeyecek. Instagram hesabınızı hemen silemezsiniz. Bunun için instagram’ın belirlediği 1 aylık sürenin dolması gerekmektedir. Instagram hesabınızı sildikten sonra, aynı kullanıcı adı ile başka hesap açamazsınız. Hesabınızı sildikten sonra, aynı kullanıcı adıyla siz vede sizden başkası yeni hesap oluşturamadığı gibi, farklı hesaba da, silinen kullanıcı adını atayamaz. Yazımızın devamına giderek ınstagram kalıcı hesap silme işlemi, ile alakalı daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Instagram Kalıcı Olarak Hesap Silinir Mi?

Instagram Kalıcı Hesap Silme İşlemi

Instagram’da 2 türlü hesap işlemleri vardır. Birincisi ınstagram kapatma, ikincisi ise ınstagram silmedir. Instagram kapatma; Geçici olarka kapatma veya hesap dondurma olarak bilinmektedir. İstediğiniz zaman kapattığınız hesabınızı tekrar açabilirsiniz. Instagram silme ise, kalıcı hesap silme olarak bilinmekte ve hesabınızı sildikten sonra 1 ay içinde hesabınıza girmez iseniz, hesabınız kalıcı olarak silinmektedir.

Instagram hesabını geçici olarak kapatmak için, Instagram resmi sayfasına giderek bunu yapabilirsiniz. Instagram hesabi geçici olarak kapatmak için TIKLA

ınstagramı Geçici Olarak Kapatma işlemi
ınstagramı Geçici Olarak Kapatma işlemi

Instagram’a daha önce giriş yaptıysanız, hesabını geçici olarak kapat ekranını görmüş olursunuz. Eğer giriş yapmadıysanız, instagram kullanıcı adı vede şifrenizi giriniz. Instagram’ın hesabını neden kapatıyorsun? sorusuna yanıt vermek için, seçeneklerdne herhangi birini seçiniz. Nedenini belirtmek istemiyorsanız, başka bir şey seçeneğini seçiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar, fotoğraflarınız, yorumlarınız vede beğenmeleriniz gizli kalacaktır.

Instagram kalıcı hesabı kapatmak için, öncelik ile Instagram resmi hesabına giriş yapmalısınız. Instagram hesabını kalıcı olarak kapatmak için TIKLA

ınstagram Kalıcı Hesap Silme Yöntemi
ınstagram Kalıcı Hesap Silme Yöntemi

Instagram’a önceden giriş yaptuysanız, fotoğrafta gördüğünüz hesabını sil sayfasını göreceksiniz. Eğerki giriş yapmadıysanız instagram kullanıcı adı vede şifrenizi giriniz. Açılan sayfadan instagram’ın sormuş olduğu hesabını neden silmek istiyorsun seçeneklerinden birini seçiniz. Bir neden sunmak istemiyorsanız, başka bir şey olarak belirtmeniz yeterlidir. Şifre alanına şifrenizi giriniz vede sil butonuna basınız. Tüm işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra, ınstagram size yaklaşık olarak 1 ay süre tanımlamaktadır. Eğerki 1 ay içinde hesabınıza girmez iseniz, 1 ay sonra instagram profiliniz vede hesap bilgileriniz tamamen silinmektedir. 1 ay içinde belirtilen süre tammalanmadan hesabınıza girerseniz, instagram silme talebiniz otomatik olarak kalkmaktadır.

Instagram Kalıcı Hesap Nasıl Silinir, eğer ki sizin ınstagram kalıcı hesap nasıl silinir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Instagram kalıcı hesap nasıl silinir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da ınstagram kalıcı hesap nasıl silinir, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diyafram Bozuklukları Nasıl Tedavi Edilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed