Instagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor?

ınstagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor? Instagram Engel Kaldırma, Instagram Beğeni kısıtlaması neden olur? İle ilgili bilmeniz gereken bazı bilgiler.

Instagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor? Instagram Engel Kaldırma

ınstagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor
Sayfa İçeriği: ınstagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor

Instagram uygulaması üzerinde, bazı kullanıcılar yoğun kullanım sonucu bazı sistemsel aksaklıklarla karşılaşabilir. Instagram uygulamasında ortaya çıkan problemlerden biri de takip ve beğeni engeli kullanıcı hesabına göre farklılık göstermektedir. Yazımızın içeriğinde, siz değerli dostlarımız için ınstagram beğeni kısıtlaması neden olur? ve ınstagram engel kaldırma ile ilgili soruların cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Instagram beğeni engelli ne kadar sürüyor?

Instagram uygulamasında yeni açılan hesaplar için takip edilme ve beğeni durumları oldukça az olduğundan, bu hesaplar güven vermeyerek ınstagram yönetimi tarafından riskli olarak tanımlanır. Yeni açılan ınstagram hesaplara kısa bir zaman dilimi içinde yapılan beğeni, takip vede yorum gibi işlemler spam olarak kabul edilir. Güvenilir hesapların takip vede beğeni etme limitleri de yüksek olur. Bu hesaplar herhangi bir engellemeyle karşı karşıya gelmedikleri zaman kısıtlamaları daha kolay şekilde ortadan kalkar. Bir çok kişi ınstagram beğeni ve takip engelli kalkar mı, ile alakalı soruların cevaplarını merak etmektedir. Bunun için yazımızın devamına giderek ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Instagram Beğeni Kısıtlaması Neden Olur?

Instagram Beğeni Takip Engeli Kaldırma

Yeni açılan bir hesap üzerinde, takipçi, yorum ve beğeni engelli yiyen kullanıcılar, engelin kalkması için 18 saat beklemesi gerekmektedir. Çünkü ınstagram’da yapılan bir çok engel, 18 saat içinde kaldırılır. Yalnız kullanıcının almış olduğu bu engel ilk değil ise, kalkması uzun sürebilmektedir. Bu durumda hesabı dondurarak beklemek önerilmektedir. Instagram uygulamasında, takip etme engelini kaldırmak için ‘Bizimle Paylaş’ menüsüne sorunun doğru şekilde iletilmesi lazım. Bu talep olumlu şekilde karşılanır ise engelleme kalkmaktadır. Yalnız ilk kez engelleme alınıyor ise, hiçbir şey yapılmasa dahi engel, yorum ve beğeni 24 saat içinde kendiliğinden kalkmış olur.

Instagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor

ınstagram Takip Engeli Ne Kadar Sürüyor
ınstagram Takip Engeli Ne Kadar Sürüyor

Instagram uygulamasında belli sayıda hesap takip edildiğinde kullanıcıların karşısına bir hata oluştu uyarısı çıkar. Bu uyarının altında da ‘Sorun Bildir’ vede ‘Uyarıyı Kapat’ şeklinde 2 buton bulunmaktadır. Yakın zamanda çok sayıda hesap takip edilmişse veya kullanıcılar takipçileirni takipten bırakmışsa, takip engeline takılma olasılığı da oldukça yüksek olur. Eğerki çok fazla beğeni yaparak, beğeni sınırını aştıysanız ve engel ne zaman kalkar diye düşünüyorsaınız, ınstagram yaklaşık olarak 24 ila 48 saat aralığında takip, yorum, beğeni engelli durumunu kaldırmaktadır.

Instagram Beğeni Engeli Ne Kadar Sürüyor, ınstagram uygulamasında beğeni, takip ve yorum engeli alan kullanıcılar 24 saat sabırlı şekilde hiçbir şey yapmadan beklemeleri lazım. 24 saat sonunda eğer engel kalkmamış ise, sorun bildir diyerek sorunu açık bir şekilde ınstagram ekibine bildirmesi sorunun kısa sürede ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Eğer ki sizin ınstagram beğeni engeli ne kadar sürüyor, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Instagram beğeni engeli ne kadar sürüyor, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da ınstagram beğeni engeli ne kadar sürüyor, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Badem Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed