Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu?

Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu? Whatsapp Widget Ekleme, Whatsapp açmadan mesajları görme, ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri yazımızda derledik.

Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu? Whatsapp Widget Ekleme

Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu
Sayfa İçeriği: Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu

Son zamanlarda whatsapp kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biride, whatsapp açmadan mesajları görme ile alakalı cevaplardır. Yazımızın içeriğinde, siz değerli dostlarımız için whatsapp açmadan mesajları görme ve whatsapp widget ekleme ile ilgili sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki Whatsapp açmadan mesaj okunur mu?

Meta kullanıcılarının, uygulamada anlık mesajlama ile ilgili, whatsapp açmadan mesajları görme ile ilgili yollar aramaktadır. Uygulamaya girmeden, mesajları görüntüleyebilmenize imkan veren çeşitli yöntemler vardır. Kişilerin istediği zaman, internet bağlantısı aracılığı ile, iletişim kurabilmesi sağlayan whatsapp uygulaması, giriş sağlanmadan da mesajları görmenize olanak sağlamaktadır. Whatsapp uygulaması üzerinde, whatsapp mesajlara girmeden okumak mümkün. Siz de yazımızın devamına giderek, bu yöntemleri ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamına giderek whatsapp açmadan mesajları görme, ile alakalı daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Widget Nasıl Eklenir?

Whatsapp Açmadan Mesajları Görme

Whatsapp çevrim içi bilgisini kapatmadan eğer ki mesajları görmek istiyorsanız ‘whatsapp widget ya da bildirim panelini kullanma’dan birini yapmalısınız. Bildirim panelini kullanmak için öncelik ile, anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp üzerinden gelen mesajlar, bildirim aracılığı ile kullanıcı bilgilendirilmektedir. Bildirim paneli üzerinden gelen mesajların bir kısmını görüntüleyebilme imkanına sahipsiniz. Yalnız bunun için uygulamanın bildirimlerinin aktif olması lazım. Bildirimleri etkinleştirmekte oldukça basit ve kolaydır. Bunun için aklıllı telefonunuzun ayarlar menüsünü görüntüleyiniz. Açılan sayfa üzerinden uygulamalar menüsüne giriniz. Cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaların sıralandığı listeden whatsapp uygulamasını seçiniz. Bildirimler menüsünü açınız. Açılan sayfada bulunan ‘Bildirimlere izin ver’ seçeneğini aktif hale getiriniz. Bu seçeneği etkinleştirmeniz halinde artık whatsapp uygulaması üzerinde bildirimelr gelemeye başlayacaktır. Bu bildirimlere ekranın üst kısmında bulunan bildirim paneli üzerinden ulaşmanız mümkündür. Whatsapp widget ekeleme için, telefon ekranınıza bir süre basılı tutunuz. Araçlar bölümüne giriniz ve whatsapp 4×2 widget’i seçiniz.

Whatsapp Açmadan Mesaj Okuma
Whatsapp Açmadan Mesaj Okuma

Eğer ki mesajları bildirim panelinden görmek istemiyorsanız, akıllı telefonunuza whatsapp widget’ı ekleme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemi uygulamak için ilk olarak, duvar kağıdının yer aldığı ekranda parmağınızı bir süre boyunca basılı tutunuz. Ekrana ‘duvar kağıdı’, ‘araçlar’, ‘geçişler’ ve ‘başlangıç ekranı ayarları’ seçenekleri gelecektir. Bu seçeneklerin adları telefondan telefona farklılık göstermektedir. ‘Araçlar’ seçeneğini seiniz. Araçları seçtiğinizde ekranın alt kısmında bir çok widget görebilirsiniz.

Whatsapp Açmadan Mesajlar Nasıl Okunur?

Bunlar arasında ‘Whatsapp 4×2’ widgetini seçiniz. Widget’a bir defa dokunduğunuzda ekrana otomatik olarak eklenmektedir. İsterseniz basılı tutarak ekrana sürükleyip bırakabilirsiniz. Telefon ekranına eklediğiniz widget’a, bir süre basılı tuttuğunuzda çevresinde mavi çizgi vede noktalar görülecektir. Bu noktalara basılı tutarak widgetin boyutunu ayarlayabilirsiniz. Eğer ki widgeti bir süre sonra silmek isterseniz, üzerine basılı tutunuz vede açılan pencere üzerinden sil butonuna basınız.

Whatsapp Açmadan Mesaj Okunur Mu, eğer ki sizin whatsapp açmadan mesaj okunur mu, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Whatsapp açmadan mesaj okunur mu, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da whatsapp açmadan mesaj okunur mu, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ağızda Şeker Tadı Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed