Dünyanın En Çok Satan Telefonları

Dünyanın En Çok Satan Telefonları 2018 Yılında En Çok Satan Telefonlar, Dünyada 2018 yılında hızla satan akıllı telefonları sizler için sıraladık…

Dünyanın En Çok Satan Telefonları 2018 Yılında En Çok Satan Telefonlar

Dünyanın En Çok Satan Telefonları
Sayfa İçeriği: Dünyanın En Çok Satan Telefonları, En Çok Satan Telefonlar, En Çok Satan Akıllı Telefonlar, Dünyada En Çok Satan Akıllı Telefonlar, 2018 Yılında En Çok Satan Telefonlar, 2018 Yılında Çok Satan Akıllı Telefonlar, 2018 Yılının En Çok Satan Telefonları, Dünyada Kapış Kapış Giden Telefonlar

Dünya genelinde en çok satışı yapılan akıllı telefonların neler olduğunu merak ediyormusunuz? Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız sıralamada bakın dünyanın en çok satan telefonları bulunmakta. Siz de duyduğunuz da şaşıracağınız akıllı telefonlar 2018 yılında en çok satan telefonlar arasına girdiler. Dünyada herkes bu telefonları kapış kapış almakta. Fiyatları da oldukça pahalı olan telefonlar, sayfamız da sıraladık.

Her yıl nerde ise yüz binlerce yeni model telefonların piyasaya çıkması ile insanlar eski telefonlarını değiştirip son model telefonlara geçmekteler. Bizlerde size bu yazımızda dünyaca en çok satan telefonları hazırladık.

DÜNYADA EN ÇOK SATAN AKILLI TELEFONLAR

Dünyanın en çok satan telefonu olarak ilk sırayı her zaman ki gibi, iPhone X almakta. 12.7 milyon satmakla. İkinci sırayı ise yine iPhone 8 alarak, 8.5 milyon satışı ile göz kamaştırmakta. Üçüncü olarak sırayı, Samsung Galaxy Grand Prime Plus almakta, 8.3 milyon satışıyle. Dördüncü sırayı ise, iPhone 8 Plus almakta. 8 milyon satışıyle. Beş sırada Samsung Galaxy S9 Plus yer almakta. 7.4 milyon satışı ile. Altıncı sırada yine Samsung Galaxy On5 modeli yer almakta. 7.2 milyon satışıyla. Yedinci sırada yine samsung firmasının ürettiği, Samsung Galaxy S9 yer almakta. 7.2 satışla. Sekizinci sırada yer alan akıllı telefon iPhone 7, 5.8 milyon satışı ile görünmekte. Dokuzuncu sırayı yine Apple’in iPhone modeli iPhone 6 almakta. 5.6 milyon satışıyla. Onuncu sırada ise Samsung Galaxy J7 yer almaktadır. 5.2 milyon satışıyla.

1- iPhone X

iPhone X
iPhone X (12.7 milyon sattı.)

2- iPhone 8

iPhone 8
iPhone 8 (8.5 milyon sattı.)

3- Samsung Galaxy Grand Prime Plus

Samsung Galaxy Grand Prime Plus
Samsung Galaxy Grand Prime Plus (8.3 milyon sattı.)

4- iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus
iPhone 8 Plus (8 milyon sattı.)

5- Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy S9 Plus (7.4 milyon sattı.)

6- Samsung Galaxy On5

Samsung Galaxy On5
Samsung Galaxy On5 (7.2 milyon sattı.)

7- Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9 (7.2 milyon sattı)

8- iPhone 7

iPhone 7
iPhone 7 (5.8 milyon sattı.)

9- iPhone 6

iPhone 6
iPhone 6 (5.6 milyon sattı.)

10- Samsung Galaxy J7

Samsung Galaxy J7
Samsung Galaxy J7 (5.2 milyon sattı.)

Dünyanın En Çok Satan Telefonları, dünyada en çok satan 2018 yılının akıllı telefonlarını sayfamız da hazırladık. İstatiklerin açıklanması ile 2018 yılında en çok satan telefonların listesini yazımızda görebilirsiniz. Sıralamanın en üst sırasında apple’in iPhone en son modeli olan iPhone X bulunmakta. Eğerki sizde dünyanın en çok satan telefonları yazımız hakkında merak ettikleriniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ehliyette Yeni Dönem Direksiyon Uygulaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed