İphone 8 İçin 10 Mükemmel Özelliği

İphone 8 İçin 10 Mükemmel Özelliği hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere sıraladık, merak ettiğiniz herşey yazımızda mevcut.

İphone 8, piyasaya henüz çıkmamış olsada ilerleyen günlerde büyük patlama yapacağını resmi sitesinden açıklamış bulunmakta. Araştırmalarımıza vede takiplerimize göre iphone 8’in 10 mükemmel özelliği kullanıcıları çok sevindireceğini düşündük.

İphone 8‘in biraz geçikeceğini, John Gruber açıklamıştı. John Gruber açıklamasına göre telefon kablosuz şarj olarak piyasaya sürülecek vede eylük aylarında tanıtılacak yalnız geçikmeli olarak geleceğini bildirmişti… Gelelim esas konumuz olan İphone 8 10 mükemmel özelliğe. Peki nedir, iphone 8 ile gelen yeni özellikler?

İphone 8’in 10 Mükemmel Özelliği

İphone 8 İçin 10 Mükemmel Özelliği

1- Cam Kasa : Yeni iphonelar, özellikle cam kasaya sahip olacaklar. İphone 8, ön kısmı tamamen ekran olacağı söylenmektedir.

2- Home Tuşu : Home Tuşu, İphone 8 serisinde tamamen kalkıcağı söylenmektedir. Vede bu özellikle artık iphone 8 ekranında herşey dokunmatik olacak.

3- Gizli Ön Kamera : Tüm ekran cam kasa olacağından, ön kamerayı nereye koyacaklar diye söylemler içindesiniz değil mi? Aslında apple üreticileri bunun içinde kamerayı gizli bir bölgeye yerleştirmeyi düşünmektedir.

4- Yüz Tanımlama : İphone 8 ile ilk kez yüz tanımlama teknolojisi ile tanışma fırsatı yaşayacağız gibi. İleri güvenlik sağlamlığınıda gözler önüne sunan iphone 8, güzel bir şifreleme özelliğini yüz tanımlama ile getiriyor.

5- Ekran Kıvrımı : İphone 8, kıvrımlı ekran ile daha fazla alana sahip olabilir gibi. Samsungun uzun zamandır deneyip başarılı olduğu kıvrımlı ekran teknolojisiyle appleninde iphone 8 ile geçebileceği düşünülmüştür… Çercevesiz bir ekran olacağı şuanlık söylemler arasında olan iphone 8, kıvrımlı ekran sayesinde oldukca geniş alana sahip olacak.

6- USB-C Özelliği : Aslında tüm telefonlarda artık usb portu kullanılmaya sunulmuştur. Appleninde artık iphone 8 sürümünde USB-C portuna geçileceği söylemler arasında.
Kısacası USB-C özelliği İphone‘ya biraz farklılık getirebilir.
7- Numaralar : Artık numaralandırma özelliği sanırım bu sürümde son bulacağı görünmektedir. Bilgilere göre yeni sürüm İphone 8 olarak nitelendirilmeyecek.

8- Süper Uygulama : Her hareketi algılayan bir uygulamadır. Bu uygulamanında ilk kez İphone 8 ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı belirleniyor.

9- Şarj : Şarj konusunda oldukça yeni uğraşlar içine giren apple üreticisi, yeni yeni geliştirmecilerle çalışmaktadır. İphone 8, kablosuz şarj kullanılacağı söylenmektedir.

10- Sanal Gerçeklik : Akıllı bağlantılar ile telefonun gerçekliliği arttırılıyor vede kullanıcıya daha verimli bir teknoloji sunuluyor. Yeni geliştirilecek bir bağlantı noktası ile sanal gerçeklik yahut arttırılmış gerçeklik eklentileriyle sendrom edileceği söylenmektedir.

İphone 8 İçin 10 Mükemmel Özelliği

İphone ile tüm sürümleri buradan incelemeniz mümkün…

Herkesinde bildiği gibi artık iphone sadece telefon değil. Nerde ise üreticilerin her senede 1 defa yeni sürümünü piyasaya sürmesiyle beraber yeni heyecan kullanıcılarda çıkmadan başlamakta. Daha piyasaya çıkmadan bile hayal kurabilen bir çok meraklısı bile söylentilerine, başladılar bile. Sizlerde İphone 8’de merak ettiğini vede olmasını istediğiniz özellikleri bize yorum ile yazın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed