Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri!

Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri! Galaxy Note 8 özellikleri sizide oldukça şaşırtacağa benziyor. Piyasaya çıkmasına az kalan Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri

Samsung galaxy note 8, günümüzde bulunan akıllı telefonlar‘dan daha çok özellik barındıran oldukça donanımsal akıllı telefonlara benzemektedir. Bir çok özelliği ile’de dikkat çeken samsung galaxy note 8, 24 Ağustos vede 18 Eylül tarihlerinde ön sipariş alımlarına başlayacaktır.

Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri
Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri

Samsung bu kez yeni tasarımında çıtayı biraz daha yükseltmiş gibi duruyor. Galaxy note 8, kamerada oldukça iddalı gibi görünüyor. Arka panelindeki çift kamera ayarı 12MP’lik yeden sensörlerden oluşmaktadır. Gayet net çekimleri ile fotoğraf çekmeyi severler vede fotoğraf tutkunları için vazgeçilmez gibi görünmektedir. Donatım olarak aslında gayet başarılı olarak durmaktadır, birincil kamera çift fotodiyotlu (2PD) desteklemeli geniş açılı bir mercekten oluşmaktadır. İkincil kamera ise telefoto lens ile yapılanmıştır.

Kamerada bulunan diğer özellikler ise gözden kaçmadı, pro modu, canlı odaklama, panorama, yavaş haraket, hiperlapsı, yiyecek modu, fotoğrafların fotokopi çekimi içinde seçenekler sunan çift OIS (Optik Görüntü Sabitleme) F1.7 diyafram, maksimum 2x yaklaştırma (digital), farklı modları desteklemektedir.

Galaxy Note 8 Özellikleri
Galaxy Note 8 Özellikleri

Kamera Fps’si 30’dur. Video kaydı ise; 30 fps ile 60 fps’de 1080p HD desteklemektedir. Ön tarafında bulunan, F1.7 diyafram geniş açı lensli olan 8MP AF kamera bulunmaktadır. Samsung aslında her akıllı telefonunda, hızlı çekim vede seri çekim, hızlı başlatma, çift çekim özelliklerini geliştirmiştir.

Fotoğraf çekmesini seven insanlar için, galaxy note 8‘de mükemmel bir cihaz olarak görünmektedir. Henüz piyasaya yeni yeni adımını atmakta olan, samsung galaxy note 8, çok kullanılacağa benziyor. Ram özelliği’de oldukça yüksek olan, galaxy note 8 ram olarak 6 gb bellek belirlemiş. Fiyat aralığına gelince bu özelliklere göre oldukça uygun gibi duruyor. 5 bin fiyatıyla satışa sunulacağa bekleniyor.

Galaxy Note 8 Özellikleri

İşletim sistemi olarak son derece en son sürüm kullanmakta olan, samsung galaxy note 8 android 7.1.1 nougat kullanıcılarının karşısına çıkacak. Güney kore, bu teknoloji’de yine kendini kanıtlamış bulunmakta. Yeni seri olan galaxy note 8, çok konuşulacak gibi duruyor. Gündemden kolay kolay düşmeyeceğe benzeyen samsung galaxy note 8 sizler için bizlerde yakın takip edeceğiz. Daha fazla bilgi edindiğimizde siz değerli kullanıcılarımıza sunmaya özen göstereceğiz.

Samsung Galaxy Note 8 Kamera özellikleri, hakkında bilmeniz gerekecek bir kaç özelliklerini belirttik. Sizinde hoşunuza gitti ise yada daha çok hakkında bilgi öğrenmek istiyorsanız bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Eğerki yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız bize destek olabilmeniz için arkadaşlarınızında bu yazıyı görebilmeleri vede bilgi sahibi olabilmeleri için paylaşmayın. Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden ulaşın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Android Telefonlarda Kullanılan Bazı Uygulamalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed