Sony Yeni Tasarım Müjdesi Ünlü Tasarım Çizgisinden Vazgeçebilir

Sony Yeni Tasarım Müjdesi Ünlü Tasarım Çizgisinden Vazgeçebilir, artık sony bu yolda kendi markası adına olan çizgisinden vazgeçebilir. Akıllı telefonlardaki arka üstte bulunan kasa çerçevelerinde ki çizgiler kalkabilir, üreticilerin hedefinde gündemde.

Sony Yeni Tasarım Müjdesi Ünlü Tasarım Çizgisinden Vazgeçebilir

Sony Yeni Tasarım Müjdesi
Sony Yeni Tasarım Müjdesi

Sony, bilindiği üzere dünyaca ünlü bir marka olarak bilinmektedir. Son zamanlarda çıkarmış olduğu yeni akıllı telefonu ilede gündemde kalmayı başarmıştır. Japon teknolojisi firması olan SONY uzun sürelerdir OmniBalance tasarımlı çerçevede ısrarcı bir tutumla üzerinde ufak dokunuşlarla yenileme yapıyor. Bu durumda ise, SONY bu kasadaki çerçeve çizgilerinden bir türlü vazgeçmiş değil.

Yalnız, akıllı telefon üreticileri telefonların ekran-kasa oranları konusunda geliştirmeler yaparak bir çok değişiklik uygulamaya başladılar bunun nedeni ise daha ince çerçeve vede daha geniş ekran çözümlerini geliştirmeleridir.

Bu tür geliştirmeler bir çok firmada yeni ürünlerini tanıtmışlardır. Bu gibi teknoloji kullanan severleri kızdırdığı görüşünde. Yeni tasarım vede yeni düzenlemeler için sony artık boyutunda değişiklik yapmaya hazırlandığı bilgiler doğrultusunda. Yeni tasarımıyla yeniliklere gitmeye hazırlandığını açıklamıştır.

Aslında bakılırsa sony, üst seviye akıllı telefon modelleri için IFA vede MWC gibi büyük varlıkları tercih etmektedir. IFA, artık sony için geride kaldı, yinede sony mobillerde tasarım çizgisi göremedik.

İlerleyen günlerde ise MWC var. Bu doğrultuda eğerki yeni tasarımında bu gibi etkinlikleri yaparsa Sony, önümüzde ki aylarda gerçekleşecek olan yeni tasarım çizgisine sahip amiral gemisi modellerini satışa çıkarmaktadır. Bizlerde merakla bekleyerek bakalım son tasarımında nasıl bir değişikliğe gideceğini çok şaşkınlıkla beklemekteyiz.

Amiral Gemisi Modelleri
Amiral Gemisi Modelleri

Eğerki Sony, bu üretiminde güzel şeyler yaparsa ekran-kasa konusunda diğer akıllı telefonlarında önüne geçeceği beklenmektedir. Sony firmasının, son yıllarda çıkardığı modellerde çok fazla satışı bulunmaması nedeni ile hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Amiral gemisi modelleri ile yeni bir ilke imza atacak olan tasarımıyla sony severleri şimdiden heyecanlandırmaya başlatmış bulunmaktadır. Heyecanlı bekleyiş, teknoloji severleri beklemekte.

Sony Yeni Tasarım Müjdesi Artık Japonya üreticisi olan Sony yeni tasarımında ekran-kasa çizgisinden vazgeçiyor. Bu yazımızda siz değerli dostlarımıza sony amiral gemisi hakkında bilgi sunduk. Sizde sony hakkında merak ettiklerinizi bize yorum bölümünden yazarsanız seviniriz. Eğer ki yazımızı faydalı bulduysanız vede bize destek olmanız açısından arkadaşlarınızında bu bilgiden faydalanması için paylaşmayı unutmayın sizin desteklerinize ihtiyaçımız var.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sonbahar Ekinoksu Ne Anlama Geliyor Google’den Doodle Sonbahar Ekinoksu 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed