Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir?

Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir? Fotoğrafları Geri Getirme, Silinen fotoğrafları geri getirme yöntemi ile ilgili bazı bilgilere yazımızda.

Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir? Fotoğrafları Geri Getirme

Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir
Sayfa İçeriği: Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir

Günümüz teknolojisin de telefonlar hayatımızın bir parçası oldu. Hızlı gelişen teknoloji de, en çok merak konusu olan telefonda silinen fotoğrafları geri getirme yöntemi ve fotoğrafları geri getirme ile ilgili soruların cevapları olmaktadır. Yazımızın içeriğin de siz değerli dostlarımız için telefonda silinen fotoğrafları geri getirme yöntemlerini hazırladık. Peki telefonda silinen fotoğraflar nasıl geri gelir?

Akıllı telefonlar, tablet vede bilgisayar gelişen teknoloji çağında iletişim aracı olarak kullanılması dışında bir çok hizmet sunmaktadır. Özellikle de fotoğraf vede video çekilme, anıların saklanması açısından hemen hemen herkesin tercihi telefonlar olmaktadır. Bazı durumlar da hafıza sorununa bağlı olarak, telefon da yer açmak için ya da istenmeyen bir nedenle fotoğraflar silinmiş olabilir. Bu gibi durumlar da ise yedeklemenin bir çok faydası vardır. Sizde yazımızın devamında telefonda silinen fotoğrafları geri getirme işlemlerini bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme İşlemi

Android işlemcili telefon kullanan kullanıcılar fotoğrafları geri getirmek için öncelikle google fotoğraflar üzerinden geri yükleme yapabilirler. Bunun için de, android telefondan GOOGLE PHOTOS uygulamasına girmeniz ve sol üst köşede yer alan MENÜ kısmında ki ÇÖP KUTUSU‘na girmeniz gerekmektedir. Daha sonra buradan telefona geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin vede en alt kısımda yer alan GERİ YÜKLE sekmesine basın. Böylece seçtiğiniz fotoğraflar önceden bulundukları klasöre geri yüklenecektir.

OneDrive uygulamasını kullanarak da android telefonlar da silinmiş olan fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Telefondan OneDrive uygulamasını açın ve alt kısımdaki BEN butonuna girin. Bu ksımda ki GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU‘na girin vede geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin. Sağ üst kısımda yer alan GERİ YÜKLE sekmesine basın ve fotoğrafları geri getirme işlemini böylelikle tamamlayın.

Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Nasıl Yapılır
Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Nasıl Yapılır

İOS işlemcili telefonlar da silinen fotoğrafları geri getirmek için, galeri uygulamasını açın ve buradan ekranın en alt kısmında bulunan ALBÜMLER dosyasına gidin. Daha sonra ekranı aşağı doğru kaydırın ve SON SİLİNENLER sekmesine basın. Bu dosya içinden geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin vede sağ alt kısımdaki GERİ YÜKLE sekmesine tıklayın. Böylece sildiğiniz fotoğraflar, tekrardan galerideki albümler dosyasına gelecektir.

Telefonda Silinen Fotoğrafları Kurtarma Yöntemi

iTunes uygulaması kullanarak da, İOS işlemcili telefonlar da silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Bunun için de, öncelikle iTunes uygulamasını bilgisayardan açın vede telefonu bilgisayara bağlayın. Bu aşamada güvenlik için şifre ekranıyla karşılaşmanız gibi durumlardan ‘BU BİLGİSAYARA GÜVEN’ mesajını gösteren ekran üzerinden gerekli adımları takip ederek telefon bağlantınızı yapın. Daha sonra iTunes uygulaması üzerinden kendi cihazınızı bulun vede üzerine basarak tıklayın. En son yedekleme tarihini belirten sekmeyi seçin. Cihaz yedekleme işleminin tamamlanmasından sonra, cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin. Cihaz yeniden başlayıp bilgisayara bağlandıktan sonra kurulan bağlantıyı kesebilir ve işlemi bitirebilirsiniz.

Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Gelir, son zamanlar da en çok merak edilen sorunlardan biri olan telefonda silinen fotoğrafları geri getirme ile ilgili tüm merak ettiklerinizi yazımızın içeriğinde ayrıntılı olarak düzenleyip hazırladık. Eğer ki sizin de telefonda silinen fotoğraflar nasıl geri gelir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Telefonda silinen fotoğraflar nasıl geri gelir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da telefondan silinen fotoğrafları geri getirme yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Windows 10 Parolası Nasıl Kaldırılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed