Telefonunuzda Olması Gereken 13 Uygulama

Telefonunuzda Olması Gereken 13 Uygulama – Telefon Uygulamaları! Telefonumda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir? Hakkında bilgiler vereceğiz..

Telefonunuzda Olması Gereken 13 Uygulama – Telefon Uygulamaları!

Telefonunuzda Olması Gereken 13 Uygulama ; Günümüzde her insanın elinde olan dokunmatik telefonlar artık zaman ilerledikçe hayatımızda ki rolünü bi hayli yükseltmiş bulunmaktadır… Her telefon kullanıcılarının, yaptığı birşeyde dikkatlerden kaçmıyor ki, kimisi gereksiz gereksiz uygulamalar ile telefon hafızasını vede ömrünü kısaltmaktadır.

Bunlardan haberi olmayan kullanıcılara güzel haberimiz yazımızın devamında olacağını müjdeleriz. Hepinizin hoşuna gideceğini umduğumuz güzel uygulamaları sırası sırasına sizlere sunduk ihtiyaçınız olabilecek uygulamayı telefonunuzdan yükleye bilirsiniz.

Andorid vede iOS cihazları için uygulamaları sizler için derleyip topladık. Umarım hoşunuza bir nevi olsada gideceğini düşünüyoruz.

Telefonumda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir?

– Halide : Evet arkadaşlar bu uygulama aslında henüz sadece İphone içindir. Ama yakın zamanlarda eminiz ki Android cihazlardada yüzünü gösterecektir.

halide-uygulamasi

Bu uygulamanın özelliği ise ; Işık, odaklanma, iso kontrolü, Jpeg ve Raw çekimi, shutter kontrolü gibi bir çok işlevi bulunmaktadır… Son üretilen telefonlarda kameralar gayet iyi düzeyde iken bide böle bir uygulamayı bizlere sunan Apple ve Twitter’in eski çalışanlarına teşekkür etsekte azdır. Bir nevi fotoğrafçılığınızı ön sıraya taşıyacağınız güzel bir uygulamadır.

Halide’yi İndirin…

– PreInsta : Bu uygulama türk geliştiricisi olan Emre Berk tarafından sunulmuştur. Aslında denemekte şansım filan olmadı yalnız kullanan kişilerin güzel yorumları hali haliyle bizleride etkiledi.

PreInsta-uygulamasi

PreInsta özelliği ise ; Diyelim ki, 2 tane resim çektiniz vede bunlardan hangisini beğendiğinizi içiniz el vermedi ve bunları yan yana koyuyorsunuz sizin için beğeni sunuyor vede en çok beğeni alan resmi instagrama koymanızı tavsiye ediyor. Gayet hoş bir uygulama.

PreInsta’yı İndirin…

– NOISE : Bu uygulama hem Android hemde iOS için üretilmiş bir uygulamadır. Müziği sevenler için harika bir uygulama olduğunu söyleye bilirim. Aslında trap tarzı sevenler için iyi uygulamadır. Elekronik müzik sevenlerin başlı başına yüklemesi gerektiği bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz…

NOISE-uygulaması

NOISE’yı İndirin…

– Timbre : Ses düzenlemede kullanabileceğiz vede ses kesme yapabilebileceğiniz güzel bir Android uygulamasıdır. Dilediğiniz bir şarkının belli bir yerini kesip zil sesi olarak yapabilirsiniz. Gayet güzel vede başarılı bir uygulama.

Timbre-uygulamasi

Timbre’yi İndirin

– Fenix : Aslında bakılırsa bu uygulama tüm kullanıcıların hoşuna gidecek gibi duruyor. Uygulamanın hesas amacı twitter uygulamasını kullanan kişiler eğerki telefonunuzu çok kastığını düşünüyor ise Fenix Uygulaması tam size göre bir uygulama olarak sunulmuştur.

Fenix-Uygulamasi

Fenix 2’yi indirin

– WeDo : Kullanışlı bir uygulama daha, WeDo Uygulaması çok kullanışlı bir yapılacak listesinde WeDo tam sizin istediğinizi karşılamaktadır.

WeDo-uygulamasi

TELEFONUMDA OLMASI GEREKEN UYGULAMALAR

WeDo Uygulaması ; iPhone, iPad ve Android tamamen ücretsiz. Tüm bilgisayar, tablet, telefonda eş zamanlıda çalışmaktadır.

WeDo’yu indirin

– AUTOSET : Autoset uygulaması sadece Android kullanıcıları için üretilmiştir kullanıcılarının çok hoşuna gideceği bir uygulama.

AUTOSET-Uygulamasi

Bu uygulamayı komut sistemi gibi düşünebilirsiniz. Mesela bir uygulamada gerekli wifi – bluetooth gibi şeyleri kapatmaktadır. Örneğin; Oyun başlattığınızda Wifi, hücresel veri kapatabilir. Mesela diyelim bi müzik açtığınızda, bluetooth’u açar. Zaman çizgileri ilede işlev görmekte ve çalışmaktadır. Oldukça başarılı bir uygulama olup, son derece faydalıdır.

Autoset Uygulamasını Google Play’den Alın.

– Tint : Şuanda sadece Andorid üzerinde kullanılabilen bu güzel iki renk duvar kağıdı uygulaması iOS içinde çalışmalarının devam ettiği söylenmektedir.

Tint-Uygulamasi

Tint Uygulamasi harika bir iki renk duvar kağıdı.

Tint’yi indirin

– Walls for Reddit : Aslında bu uygulama çok kullanışlı vede kullanıcıların aradığı bir uygulamadır. Reddit üzerinden duvar kağıdı bulmak için harika bir uygulama.

Walls-for-Reddit-Uygulamasi

Walls for Reddit’i indirin

– InstaSwipe : InstaSwipe Uygulaması tam bir instagram için tasarlanmış olan bir uygulamadır. Galeriler arasında geçiş yapabilir, tek bir postaya birden çok fotoğraf yüklenmesine olanak sağlar. InstaSwipe, panoramik resimlerinizi kırpmanıza izin verir.

InstaSwipe-uygulamasi

InstaSwipe’ı indirin

– Upflix : Aslında bu uygulama tam istediğiniz kriterleri size getirmiş bulunmaktadır, Upflix uygulaması ile istediğiniz vede aradığınız yahut izlemek istediğiniz sinemaları ayağınıza kadar getiriyor.

Upflix-uygulamasi

Upflix, hem Android hemde iPhone için kullanılabilir durumda…

Upflix’i indirin

– Night Owl : Bu uygulama sayesinde, telefonunuzun ışığını fitreleye bilirsiniz. Dilerseniz zamanlayıcı ile ayarlayabilir kendi açılmasını sağlayabilirsiniz. Geceleri göz yorulmasına karşı, baş ağrısına karşı güzel bir uygulama olan Night Owl kullanan kullanıcılardan iyi not almıştır.

Night-Owl-uygulamasi

iPhone‘da kullanmak isteyenler Night Swift uygulamasını kullanmalıdır.

Night Owl’ı indirin

Telefonunuzda Olması Gereken 13 Uygulama

– Universal Copy : Diyelim ki kopyalamanız gereken birşey var, yalnız bunu desteklemeyen uygulamadan birşey kopyalamak istediğinizde buna izin yoktur. İşte Universal Copy uygulaması tamda burda devreye giriyor vede buna izin veriyor.

Universal-Copy-uygulamasi

Universal Copy her hangi bir uygulamadan metin kopyalamaya yaramaktadır. Uygulamayı etkinleştirip daha sonra ekranınızda metni bulur ve seçili olmasını kendi yapar. Daha sonra her zaman ki yaptığınız gibi metni kopyalayabilirsiniz…

Universal Copy’i indirin

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mavi Dil Hangi Hastalığa İşarettir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed