Whatsapp Son Hamle! O Özelliği Artık Kullanılmayacak

Whatsapp Son Hamle! O Özelliği Artık Kullanılmayacak, Dev yazışma vede haberleşme olarak kullanılan whatsapp artık tüm kişileri göster özelliğini kaldırdı.

Whatsapp Son Hamle! O Özelliği Artık Kullanılmayacak…

Whatsapp Son Hamle
Sayfa İçeriği: Whatsapp, Whatsapp Güncelleme, Whatsapp Tüm Kişileri Göster, Whatsapp Nedir,

Yenilikler ile adını duyuran whatsapp artık son hamlesi, ‘Tüm Kişileri Göster‘ özelliğini kaldırıyor. Yıllardır kullanılan bu özellik artık whatsapp kalktı. Android kullanıcıları için yeni sürüm olan betayı yayınlayan whatsapp, bir çok kes adını yeniliklerle duyuran vede hız kesmeyen uygulama son günlerde platformdan çıkarmış olduğu özellikle gözlerde.

Mesajlaşma vede arama uygulaması olan whatsapp, son zamanlarda android kullanıcıları için beta sürüm yayınladı. Güncellemeler yapılırken, son yıllarda sık sık kullanılan bir özellik olan tüm kişileri göster özelliğini kaldırdı. Bir çok insan bu özelliği kullanırken, bir çok kişide bu özelliği bilmiyordu. Şuanda tüm herkesin aklındaki soru acaba yenisi mi eklenecek yada tüm kişileri gösterme nasıl olacak.

Whatsapp Kişi Listesini Bulmak

Kişi listesini bulmak için;

Aslında kişi listenizi bulmak okadarda zor değil yapmanız gerekenler çok basit. Telefonunuzdan Whatsapp uygulamasına giriş yapın vede sohbet sekmesine gidin. Yeni sohbet simgesine dokunduğunuzda kişi listenizi görebileceksiniz.

Eğer arkadaşlarınız göremiyorsanız yapmanız gerekenler;

Arkadaşlarınızın whatsapp kullandığından emin olmalısınız.
Arkadaşlarınızın telefon numaraları, telefon rehberinizde kayıtlı olduğundan emin olun.
Yurtdışı telefon numarası kullanılıyorsa, tam olarak uluslararası şeklinde kayıt ettiğinize emin olun.
Ayarlar bölümünden, whatsapp’ın telefon rehberinize erişimi olduğundan emin olun.
Telefonunuzun adres defterinde, tüm hesapların vede grupların görünür yada izlenebilir olarak ayarlandığından emin olun.
Sadece gizli kişileri değil, tüm kişileri göstermek için ise, Whatsapp-Menü Tuşu-Ayarlar-Kişiler-Tüm Kişileri Göster‘e tıklayın.

WhatsApp Nedir?

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan uygulama, platformlararası çalışma mantığına sahip mesajlaşma vede arama uygulamasıdır.

Whatsapp Son Hamle, Whatsapp uygulasının adroid kullanıcıları için yayınlamış olduğu yeni güncelleme beta sürümü ile tüm kişileri göster özelliğini artık kaldırdı. Bir çok kez adını hep yeniliklerle duyuran whatsapp, artık gözleri kaldırmış olduğu özellik üzerine çekmiş bulunmakta. Sizinde eğerki whatsapp tüm kişileri göster adlı yazımızla ilgili sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Whatsapp son hamle sayfamızı arkadaşlarınızında haberi olması açısından onlarlada paylaşarak bizlere destek olmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Münir Özkul Ölüm Yılı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed