WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek!

WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek! Bir çok özellikle değişiklik yapan whatsapp yeni bir özellik daha geldi…

WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek!

WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek
WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek

WhatsApp artık yeni özelliğini devreye soktu. Bildiğiniz üzere, whatsapp gönderdiğiniz mesajları yalnızca kendi konuşma pencerenizden silebiliyordunuz, artık bu özellik sayesinde karşı taraftaki mesajlarınızıda silebileceksiniz.

WhatsApp popüler mesajlaşma uygulaması bildiğiniz üzere kullanıcılara karşı tarafa gönderdikleri mesajları silme imkanı sunmuyordu. Getirmiş olduğunu yeni özellik sayesinde artık karşı tarafa yazdığınız mesajlarıda silebileceksiniz.

Kendi pencerenizde silinen mesajlar, karşı tarafın penceresinde görmeye devam ediyordu. Yeni gelen güncelleme sayesinde artık uygulamada karşı tarafında penceresinden mesajları kaldırmanıza olanak sunuldu. Tabiki bir dikkat edilmesi konu var ki, mesajlarınızın karşı tarafta görülmemesini istiyorsanız elinizide çabuk tutmanız lazım, eğerki mesajlar whatsapp iletilerin sunuculara aktarılmamasından önce “HERKES İÇİN SİLİNMESİNE” olanak vermektedir.

Bu gibi durumlarda, herkes için silme fonksiyonu metin mesajlarının ayriyetinde ise, gif, video, sesli mesaj, gibi gönderilerdede uygulanabilmektedir. 7 dakkika içinde gönderilerinizi silmeniz gerekmektedir.

WhatsApp Mesajlarını Tümü Nasıl Silinir?

Uygulamayı düzgün şekilde kullanabilmeniz için, öncelikle güncelleme yapmanız gerekmektedir. Ardından ise, silmek istediğiniz mesajın üzerine basılı tutup mesajı seçmeniz vede ekranın üst kısmında bulunan “SİL” butonuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkacak olan pencereden “HERKESTEN SİL” butonuna basarak mesajlarınızın karşı taraftanda silinmesini sağlamış olacaksınız. Bu özelliği yalnızca birbir sohbet ettiğiniz pencerede değil, grup konuşmalarındada uygulamanız mümkündür. Eğerki grup konuşmalarınızdanda kaldırmak istiyorsanız mesajlarınızı aynı işlemi ordada uygulamanız gerekmektedir.

WhatsApp Yeni Özellik Artık Mesajlar Karşı Taraftanda Silinebilecek Özelliğin aktif olmasıyla kullanılabilmesi için uygulamanızın güncelleştirilmiş olması gerekmektedir. Güncelleme yapan tüm kullanıcılar bu yeni özellikten yararlana bilmektedir. Siz değerli dostlarımızın, daha iyi şekilde bilgi sahibi olmaları için yazımızı faydalı bulduysanız arkadaşlarınızında bu yazımızdan haberdar olup, bilgi sahibi olmaları açısından paylaşırsanız hem bize destek olmuş olursunuz, hemde onlarında bilgilerden haberdar olmasını sağlamış olursunuz. WhatsApp uygulamasında, WhatsApp mesajlarını geri almak artık bukadar kolay. Yeni özellik oldukça beğenileceğe benziyor, bizler şimdiden sevdik.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Google 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Doodleyle Kutladı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed