WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi

WhatsApp Kullanıcılarına Yine iyi Haber Geldi Önemli Yenilik Geliyor, WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi, WhatsApp yine anlamlı bir yeniliğe imza atmak üzere kolları sıvadı, ayrıntılar yazımızın devamında.

WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi Önemli Yenilik Geliyor

WhatsApp Kullanıcılarına Yine iyi Haber Geldi
Sayfa İçeriği: WhatsApp Kullanıcılarına Yine iyi Haber Geldi, Whatsapp Sürüm Beta Hakkında, Whatsapp Özelliği, Whatsapp Yenilik, Whatsapp Görüntülü Konuşma, Whatsapp Özellikleri, Whatsapp Grup, Whatsapp Son Dakika, Whatsapp Haberleri

WABetaInfo tarafından sunulan raporlara göre, android kullanıcıları whatsApp üzerinden yakında görüntülü grup sohbeti özelliğini sunulacağını açıkladı.İlk olarak android kullanıcıları olarak sunulacak özellik daha sonra ise İOS kullanıcılarına sunulacağını yalnız İOS kullanıcıları için ise test edecek gibi durmaktadır. WABetaInfo, tarafından belirlenen rapora göre, android kullanan whatsapp kullanıcılarına yakın zamanda görüntülü grup sohbet özelliği gelmektedir.

Bu özellik aslında whatsapp beta sürümü 2.17.437 gizlenmiş olarak sunulmuş. Rapora göre ise en fazla dört katılımcının bir gurup görüşmesine izin verilecek. İlerleyen zamanlarda ise bu özelliğin geliştirileceği düşünülmektedir.

Whatsapp‘a facebook messenger’da bulunan çıkartmalarında gelebileceği söz konusu. Adroid için en yeni whatsapp beta sürümü olan 2.18.32’e yeni yeni simgeler geldi. WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilmiş platformlararası mesajlaşma vede görüntülü arama uygulamasıdır. WhatsApp kullanan kullanıcıların, gruplarda bu özelliği seveceğe benzemektedir. WhatsApp aslında gün geçtikçe daha çok özellik getirmekte vede adını çok kez göstermektedir. İnsanlara daha verimli vede ihtiyaçlarını karşılamaları için, daha kullanışlı özellikleride getireceği gibi duruyor. Şuanlık android kullanıcıları için gelen grup içi görüntülü konuşma, ilerleyen zamanlarda ise İOS kullanıcıları içinde geleceği söylemlerde.

WHATSAPP’DAN BÜYÜK SÜPRİZ! WHATSAPP KULLANICILARI BU HABERE SEVİNECEKLER…

WhatsApp gelen grup görüntülü konuşma ile birlikte yeni özellikte gelmesi beklenmektedir. Hep güncellenen whatsapp her geçtiğimiz gün yeni süprizler yaparak kullanıcılarını şaşırtmaktadır. Gelen yeni simge whatsapp stickers packs store‘de olabilir. Mağaza’da öne çıkan vede benim bölümünden oluşturulmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıratmalara göz atıp, indirmesine, izlemesine vede silmesine yaramaktadır.

WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi, sayfamızda siz değerli kullanıcılarımıza whatsapp yeni özelliği olan whatsapp grup görüntülü konuşma hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Sizinde eğerki WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi adlı yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. WhatsApp Kullanıcılarına Yine İyi Haber Geldi sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Burun ve Geniz Akıntıları Belirtileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed