Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz

Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz, Yıkık dökük viraneyim bu şehirde senden kalanlarla sonumun ne olduğunu bilmediğim.

Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz

Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz
Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz

İnsan hep mi hata yapar, sevmenin bedelini hep mi ağır şekilde öder. Bilinmez kayıp sebepsizlikler içindeyim, çaresiz ellerim bomboş. Paramparça sevgisiz yaşadığın hayat bensiz daha mı huzurlu sanki. Yabanellerde beni hatırla eski sevgili, Öyle bir sevgiyle çebelleş ki yaşattığım sevgiye muhtaç kal.

Sanma birdaha geri dönerim, yada bir daha aynı sevgi ile yaklaşırım. Seni kimselere değişemezken ben, şimdi ise adına bir çizik çektim. Duvarlar üzerime üzerime gelsede yabaneller sana bakabilir mi gözlerimin, gözlerine baktığı gibi dopdolu şekilde.

Sanma Bir Daha Geri Dönerim
Sanma Bir Daha Geri Dönerim

Sevgi yüklemiştim yüreğine, seninle huzura koştuğumuz yollarda. Aynı yollardan geçiyorum her zaman aklıma geldiğinde ise, geri dönüyorum arkama bakmadan. Nedendir diye kendimi yıpratmıyorum, kendimi bitirmiyorum herşey kısmet diyorum. Hani deliler gibi sevgin vardı bana karşı hatırladın mı? Belkide hiç bitmez dediğimiz ama birgün ansızın başkasının olduğunda yalanlara sarılıp, gidişinle bitirdin beni. Şimdi seni anlatmak zor geliyor içime dışarı vururken neden mi bilinmez.

Sevgisiz Paramparça
Sevgisiz Paramparça

Acılara bırakmadım kendimi, acı çekecek bir sen bile kalmadı içimde arta kalanlardan. Evet anılarımız var, yaşantılarımız var, belkide gülüşlerimiz vardı. Eskiye dahi ne varsa kaldırıp attım çöpe, geriye bakmaksızın kapattım kapılarımı. Arzu ettim, rabbimden kabul ederse, şimdi huzura yelken açmak istiyorum artık geçirdiğim en anlamlı zamanlarımda.

Mutluluk Biriktirdim Senden Sonra Yüreğimde

Birgün elbet beni hatırlarsın gittiğin yerlerde, birgün elbet aklına düşerim umutlarınla. Huzursuzluğa kapandığında mutluluğun, sensiz bıraktığın kalbimi hatırlarsın zamansızda olsa hüzünlenip düşüncelerde boğulursun ama yine beni geri döndüremeyecek kırık kalp bıraktığını unutma geçmişinde. Birgün herşeyi yeniden yaşamak istersen, ayna karşısında kendini yalnız şekilde saatlerce izle. Daha sonra kendine ben nerde hata yaptım diye uzun uzun sor. Sen hayatın anlamını benimle anlamadın, ben ise artık hayatımın anlamı dediğim sana, hayatımdan çıkartık kendi hayatımın en değerli anlamını kendime yükledim.

Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde
Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde

Beni Hatırla Gittiğin Yabanellerde Sevgisiz Paramparça Bensiz, Artık benim dünyamda, kendi hayatım önemli uzun süren ömürlüğümde, mutluluğumda. Sensiz mutluyum, sensiz huzurluyum, sensiz gülüyorum, sensiz hayat doluyum. Gidişinle beni hayata bağladın, gelişinle hayatımı yıkmaya çalışma.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; WhatsApp Business Nasıl Kullanılır? WhatsApp Business Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed