Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce

Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce sadece aşk için gelmiştim sana, oysa sen bu aşkı bana çok gördün, sevgimi kullandın. Aşkının yüzünden düştüm dertlere, derman olacağını düşünmüştüm oysa yüreğime.

Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce

Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce
Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce

Bakışınla etkilemiştin yüreğimi, bakışına aldandı deli gönlüm. Yüreğimi açtım oysa ben yüreğine. Dalgalanan denizde ki, su misali dalgalandım kalbinde. Seni sana yazdım, benim olursun diye. Beni seversin diye huzur buldum yanında. Oysa sen bir yudum aşk yüzünden dilendirdin etrafında günlerce.

Geceleri düşüncelerimdesin, seni anımsıyorum oysa yelkovan vede akrep misali. Saatler sabahın aydınlığını gösterirken, düşünüyorum seni. Güneş gibi, olsan keşke her sabah doğsan yüreğime. Gözlerime dalsan, gözlerimin içinde kaybolsan. Gözlerimden kalbime girsen, hiç çıkmasan diyorum hep. Senden bi tek birşey istemiştim, bir yudum aşk, bir yudum aşk adında kalalım, bir yudum aşk huzurunda biz olalım diye. Yanımda her zaman ömürlük vede ebedi ol istemiştim. Benim sevdiğim, benim herşeyim ol istemiştim. Yıldızım, tek dünyamda sen ol, tek bana aydınlık saç dilemiştim senden.

Mutluluğumuz belkide, bazı kişiler için örnek olacaktı. Örnek aşk yaşatacaktık etrafımızda görenlere. Dilek tutmuştuk seninle birlikte yaşlanana kadar, ömrümüz var olana kadar dünyamızı hep bir tutacaktık. Şimdi ise biz kaybolduk, aşkımız yok oldu, sevdamız bitti, sevgimiz hiç birşey yaşanmamış gibi kirlendi. Sen gittin, ben bittim. Sen yoksun, ben yoksul. Sana adadığım yüreğimi, kurban ettin sonsuzluğa.

Bir olalım derken, binbir ayrı dünyaların insanı olduk seninle. Gülen yüzümüz artık, gülmez oldu, sabahlarım sensiz huzursuz oldu. Yarınların hatırına, sevgini içimde büyütüyorum, yaşanmışlıklarımızı artık maziye gömdüm, ne varsa benden sana kalan herşeyi helal ettim. Sevdiğim kadar, sevildiysemde ne mutlu yaşadığımız vede geçirdiğimiz onca uzun yıllara.

Bir Yudum Aşk Yüzünden Dilendirdin Etrafında Günlerce, adı üstünde işte bir yudum aşk istemiştim oysa bi tek senden. Yanımda olup, bir tutam sevgine muhtaçtım sadece, sen ise o aşkı bana çok gördün. Aşk yüzünden dilendirdin etrafında günlerce, daha sonra ise çektin gittin.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 10 Kasım Atatürkü Anma Günü! 10 Kasım Atatürk Haftası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed