Grambr İle Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Grambr ile Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Yükleme Programı, Grambr programı ile artık bilgisayardan rahatlıkla, instagram hesabınıza fotoğraf aktarması yapabileceksiniz.

Grambr ile Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Grambr ile Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Yükleme Programı
Grambr ile Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Bazı kullanıcılar, merak ettiği grambr programını kısa şekilde siz değerli dostlarımıza anlatmaya çalışacaz. Grambr hakkında bilmeniz gerekenler?, grambr nedir? yada grambr ne işe yarar? sorularını bir çok kez aramamanız için sizlere sunuyoruz.

Bilgisayar üzerinden aslında, instagram profil resmini kolaylıkla değiştire biliyorsunuz yalnız günlük olarak fotoğraf paylaşımı yapamıyorsunuz. Bu tür olaydan kurtulmanız için ise devreye Grambr programı girmektedir. Grambr ücretsiz olarak sunulmaktadır, bilgisayarınıza yüklediğiniz gibi kullanıma hazır vede instagrama anında fotoğraf paylaşımı yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Grambr, ile fotoğraf yüklemek oldukça kolay her insanın bu programı rahatlıkla kullanacağını vede amatör birisi bile zorlanmadan fotoğraf yükleyeceğini düşünüyoruz. Bu programı biz, siz değerli dostlarımıza tavsiye ederiz.

Grambr hakkında bilmeniz gerekenler
Grambr hakkında bilmeniz gerekenler

Yalnız bilmeniz gereken bir konu vardır grambr program hakkında, o konu ise sadece ‘jpg’ uzantılı dostları vede ‘650×650’ piksellik fotoğraflarda daha kaliteli sonuç alınacağını söyleyelim.

Grambr programını bilgisayarınıza yükledikten sonra instagram hesabınız ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra dilediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra hesabınıza yüklüyorsunuz. Çıkan başlık kısmına ise fotoğrafınıza yayınlanmasını istediğiniz açıklamayı yazıyorsunuz hepsi bukadar.

Windows olarak tümü ile uyumlu, Mac OSX ile’de kullanıma sunulmuştur. Grambr ile birde daha sonra fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabilir, otomatik oluşturulan linkleri çeşitli platformlarda kullanabilirsiniz. Eğer ki programı kullanmak isterseniz, resmi web sitesinden ulaşabilir vede indirip bilgisayarınıza güvenli şekilde kurabilirsiniz.

Grambr ne işe yarar
Grambr ne işe yarar

Programı kullanan kişilerin yorumlarına göre, gayet başarılı bir uygulama olan bu pragram kullanıcılardan tam not almıştır, güvenli şekilde rahatlıkla kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Artık bilgisayardan, instagram hesabınıza grambr sayesinde bir çok bilgisayarınızda bulunan resimleri aktarma şansınız olacak.

Grambr ile Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Yükleme Programı hakkında siz değerli dostlarımız bilgi vermeye çalıştık. Eğerki program hakkında takıldığınız bir yer olursa çekinmeden yardım isteyebilirsiniz. Grambr uygulamasını kullanırken çok rahatlıkla fotoğraflarınızı yükleyip kullanacaksınız, hatta unutmadan programı kullanan kişiler arasında fotoğraflarınıza karşılıklı beğenide yapma şansı vermektedir. Eğerki siz değerli dostlarımıza yararlı bilgiler sunabiliyorsak ne mutlu bize, sizde bu yazımızın arkadaşlarınıza bilgi vermesini istiyorsanız bize destek için paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed