Dünlerimde Saklıydın Yarınlarımda Geleceğimsin! Sevdalım

Dünlerimde Saklıydın Yarınlarımda Geleceğimsin! Sevdalım, umut çiceğim seni sonsuz dem gibi içimde büyütüyorum umudumla sevdiğim.

Dünlerimde Saklıydın Yarınlarımda Geleceğimsin! Sevdalım<

Dünlerimde Saklıydın Yarınlarımda Geleceğimsin
Dünlerimde Saklıydın Yarınlarımda Geleceğimsin

Sevda yüklü yüreğim, seni gün geçtikçe daha çok sevmekte. Sen benim rabbimden hediyesin, huzur bulduğum tek gerçeğimsin umutlarımda. Yarınlarım sende gizli, geleceğim sende süslü.

Dünlerimde saklıydın benim, geleceğimde ise mutluluğum olarak devam edeceğimsin. Çicekler kadar narin, bakışların beni benden alıyor. Sevdamıza bir nefze, ışık saçıyor bakışların. Yüzündeki tebessüm dolu, mutluluk beni bana bağlıyor, benliğimi sana bağlatıyor.

Gözbebeklerinde tanıdım aşkı, gözbebeklerinde kaldı sevgim. Gözbebeklerinde büyüdü gözlerimin sevinçi. Sana adadım duygularımı, sana bağladım benliğimi. Sensin benim duygu hislerim, sensin benim dünyaları veremeyeceğim gerçeğim. Senin yanında, mutluluğa yelken açtım, seninle huzur yolcululuğa çıktım.

Senin yanında çocuklaşır, yüreğim. Sevdamıza dilim, söyler sözcükleri tek tek kalbinin derinliklerinde. Aşkı senle anladım, senle tamamlamak istiyorum. Sen benim için aşksın, aşkların en değerlisi kalbime ait dileklerimsin.

Dilimle gizlediğim bazı kelimeleri, sözcüklerimle yazıyorum yüreğine. Her boş bir sayfada seni anlatıyorum, seni döküyorum satır satır, hece hece. Sevgimizi anlatıyorum mısra mısra düğüm olmuş kalbimiz hiç bir zaman kopmasın, ayrılmasın diye. Seninle yaşamak güzel umut varsa düşüncelerimizde, seni beklemek bir ömür hayatmının ümitlerinden, seviyorsan beni sonsuza dek, seveceğim seni ölene denk. Yalnımda bir tek sen ol, gerisi boş yalan dünya‘da senin varlığınla yaşamakta, varlığın herşeye bedel aşkımızda.

Hayatı Seninle Paylaşmak Derin Duygularıma Hediyemdir!

Hayatı senle paylaşmak, derin duygularıma hediyemdir duygularımda. Seni anlatmak yüreğime, ebediyen varlığna şükretmektir geçirdiğimiz her zaman boyunca. Sensin benim kollarımdaki güzelliğim, gözlerimdeki boğulu ışıltım. Seni seven bu kalbim bir ömürde sevmeye devam edecek.

Sana hayatım dedim, sen bana hayat oldun. Sana gülüm dedim, sana bana güllerden bile gül gibi yaklaştın. Sana canım dedim, sen bana canını, canıma kattın. Anlayacağın seninle dünyalarımız bir oldu bitanem.

Ufkunda derinleştim, taparcasına kalbine. Derinliğinde kayboldum, severcesine umut ettim yarınlarımız güzel olur, hayallerimiz birleşir. Sonsuz yolda benimle, her adım atışta mutlu, huzurlu yarınlarımız olur inşallah. Dilediğimiz her güzel şey bizi birbirimize daha yakınlaştır umuyorum rabbimden.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yüzde Sivilce Neden Olur? Yüzde Çıkan Sivilce Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed