Duygularına Tercüman Olan Yüreğimle Seviyorum Seni

Duygularına Tercüman Olan Yüreğimle Seviyorum Seni, Tercüman olmak istiyorum bende olan yüreğine, seni daima ömrüme katmak sevmek istiyorum daima ezelden.

Duygularına Tercüman Olan Yüreğimle Seviyorum Seni..

Duygularına Tercüman Olan Yüreğimle Seviyorum Seni
Duygularına Tercüman Olan Yüreğimle Seviyorum Seni

Ömrümü adadım, ömrüne duygularımla. Duygularım sana, benliğimi sunmak istiyor sevdiğim. Benliğim hep sevgi ile yanında huzurunda. Seni bana veren rabbime şükürler olsun, seni öyle çok seviyorum ki duygularına tercüman olan yüreğimle seviyorum seni

Gördüğüm güzel gözlerin, beni sana bağladı, gülüşün içimi ısıtıyor sevdalım. Unutma, unutanlar unuttuklarını umutla sevmekte göstermeden, gizli şekilde. Ben seni ise umutlarımda biriktirdim, hep yanımda ol diye sevmekten vazgeçmedim. Umutlarımın sevda yüklü prensesi olarak adadım seni içimi.

Yüreğimle Seviyorum Seni
Yüreğimle Seviyorum Seni

Geceler bitmek bilmiyor seni düşünmekten, duygularım seni anlatıyor içime senli dakkalar geçiyor ruhumdan. Seni dilediğim kadar, hiç birşey dilemiyorum ALLAH’ımdan. Şükürler olsun seni sevmeyi nasip etti bana. Gördüğüm en güzel yüreklimsin sen benim. Seninle ne yaşadımsa, ne gördümse böyle hikayeyi hiç bir zaman yaşamamış gibi saydım. Seninle herşeyi tatdım, seninle herşeyi yaşadım kısada olsa kendine bağladın yüreğimi.

Hayatım oldun artık, bir ömür boyu unutmak mümkün değil artık seni. Sevgim asla vazgeçmeyecek kadar çok sevmekte kalbini. Seninle ne gelirse gelsin başıma, her şeyin gelmesi tatlı duygularla süslenmektedir. Sen benim sonumsun artık gönlümün sultanı.

Duygularına Tercüman
Duygularına Tercüman

Yazdığım satırlarımda, kayboluyorsun yüreğimde bütünleşiyorsun aşkların en derini. Seninle birlikte durdu dünyam, gözlerim karardı senden başkasını görmemekte. Seninle aşkın en güzel duygularını tatdım. Seninle herşeye katlanır bu yürek, seninle ölümün en güzelini ellerinle birlikte yüreğimizin birleşmesiyle görelim ömrüm. Seviyorum yar seni, yarim olduğun için, benim olduğun için. Ömrüme adadığım tek tanemsin sen benim. İhtiyaç duyduğum kalbine, kalbimi bıraktım sonsuzlukta mutluluk gülüşleri ile sevgilerin hediyesi olsun diye. Canımda en değerlimsin, değerlerin en büyüğüsün geçirdiğim en güzel anılarımsın benim için. Senin kokun bile benim hiç bir zaman unutamayacağım herşeyimdir.

Hala benimle, benim sevdiğim olduğun için sana minnettarım. Senden öncesi yokmuş, senden sonrasıda artık olmasın yanımda sen olduğun sürece seni yaşamak kadar güzel birşey yok. Gitme benden, gitmeleri aratma bana hep kalmalarla doğalım her güne.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Grambr İle Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed