Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum Sevdalı Yarim

Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum Sevdalı Yarim ‘Sonsuzluğum’ , seni sevmenin bedelini kalbimle, kalbine ödüyorum sensiz gecelerim.

Seninle yaşamak ölmekse, sensiz yaşamak beni öldürmüştür sevgilim. Gözlerinin bakışında kaybolduğum sevdalı yarim yalnız koyma beni bu yabanellerde.

Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum Sevdalı Yarim ‘Sonsuzluğum’

Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum
Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum

Gözlerine baktığımda anılar gelir aklıma, anılarımız canlanır koskoca yüreğimizde. Senin benliğin, benim senliğin içimizi ısıtır doyasıya. Seni hayal etmeyi, seni anlamayı seni dinlemeyi sevdim yüreğim. Sevdalı yarim sen yanımda iken huzur bulduğum, seni dinlerken mutluluk saçtığım. Mutluluğumuz hep huzur tohurcukları gibi filizlensin.

Bakışların, kalbimi kalbimden aldı. Kalbimi, kalbine hapsettim, dünyamda tek benim özelimsin. Seni öyle çok seviyorum ki günlerimde, zamanlarımda, saniyelerimde düşmeyen dilimde ki tek hecesin.

Hangi diyarda olursan ol, benim seni hissetmem bir tek diyar gibi gelir ömrüme. Sen benim, düşüncelerimde prenses, geleceğimde kadınımsın. Seni arzular, seni daima yüreğime kazırım. Engin denizlerde, gözlerinin bakışında kayboldum.

Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum Sevdalı Yarim 'Sonsuzluğum'
Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum Sevdalı Yarim ‘Sonsuzluğum’

Seninle dolu mutluluğum, seninle anlamlı huzurum. Sen gecemi aydınlattın, sabahımı neşelendirdin. Yanımda dilediğim duamsın. Dualarımda tek arzum, tek sevdalımsın. Seninle daima yarınlarımız olsun, umudumuz hiç tükenmesin. Birlikte yarınlara el ele gidelim. Çocuklarımız olsun daima bir birimizi sevelim, kavga etmeden huzurlu yaşayalım.

Sözlerimde seni anlattım, sen benim dünyamsın, sen benim daima dilediğim bitanemsin. Saçlarını okşadığım sevdiğimsin. Gözlerinin içine daldığım sonsuz aşkımsın. Sensiz geçen zaman bile anlamsız gelmektedir. Evimizin neşesi, evimizin tek gerçeğisin sen benim için. Yüreğimde sakladığım hep kıymetlim olarak sardığım gerçeğimsin.

Yapayanlız geçmişimde tek dostum olsun, geleceğimi alevlendirdin dosttan bile derin bir sevda oldun benliğime. Seni herşeyden çok seviyorum, hayatıma anlam yükledin, hayatım oldun, hayatımda günlerim oldun. Artık birbirimizi hep saralım, ellerimiz ayrılmasın yüreğimiz kopmasın aşktan, sevgiden, sevdadan.

Sevdalı Yarim
Sevdalı Yarim

Gelecek bizim için aydınlansın, ikimizde ömür boyu sevdalıklara doğru gidelim. Gözlerimi her açtığımda, yanımda sen ol. Yanımda bakışlarımda, hissettiğim anlarda sen ol. Seninle dolayım, sebeplerimde, isteklerimde seni anlatayım her anlamlarımda. Sen benim sevdiğim, sözlerimde geçirdiğim hayat yoldaşımsın. Seninle sonsuzluk yoluna bir ömür var olmak için adadım kendimi sevgilim.

Gözlerinin Bakışında Kaybolduğum

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed