Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun?

Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun? Ömrümde son bulurmusun, yüreğimin derinliklerinde kaybolurmusun sevdanla ebediyen geleceğimizde.

Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun? Ömrümde Son Bulurmusun?

Yıllardır süren ilişkimizde, sevdamız sonsuzluğa giden gemi gibi ömürlük olsun. Seninle gördüm mutluluğun en derin kuyularını, seninle tattım aşkın gerçek yüzünü. Sensin beni ömrüne bağlayan, ömürlüğüm. Seninle dolu her bir yanım. Zerremin tüm evrelerinde seni düşünmekteyim.

Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun
Ömrüme Ömürlüğüm Olurmusun

Sevdanın kurşunuyum kalbinin köşesinde, adını saklarım sonsuzluk limanında. Kalp atışımın hızını belirleyen sevgin, damarlarıma işleyen hasretinde yok oluyor. Seni sevmenin bedeli, en güzel hediyedir yanımda olman.

Yok olma hiç bir zaman kalbimden, gitmelerine alışamam sensiz kalışlarda. Seni her zaman yanımda görmek, huzur veriyor kalbime. Kalbimin derin sularında, sevmekte benliğim senin en anlamlı bakışlarını.

Bazen yanımda yokken bile özlüyorum sesini, nefesini, dokunuşunu. Seni sen olduğun için sevdim, seveceğim, seviyorum. Dakikam, saniyem, sanisem dünyamda her anımı kattığım güzelliğimsin benim ömrüme, ömür kattığım ömürlüğüm, ömrüme ömürlüğüm olurmusun? Geçirdiğimiz her günde, benimle sonsuzluğa gelirmisin sonsuzluğumuzda birlikte yanımda olurmusun. Ömrüm senin yolunda, adanmış en değerli armağandır sevgine.

Ömrüme Ömürlüğüm
Ömrüme Ömürlüğüm

Sen yoksan, ben bir hiç’im yaşamakta. Yaşıyorsam, senin için senin sevginle, senin varoluşunla yaşamaktayım sen ömrümsün, ömrümü dolduran sevdalımsın. Sevipte, en kıymetlimsin. Kalbine bağlandım, kokamam kalbinden. Rüyalarımı bile süsleyen hayat yoldaşımsın.

Bakışlarım seni anlatıyor, bakışların anlam yüklüyor benliğime huzurumsun, huzur bulduğumsun dünyamda prensesim, prensinim. Acılar bizden uzak, mutluluk her daim bize yakın olan tek gerçek olsun. Seninle mutluluğun zincirinde birleşelim, her anımız mutluluk kapısının sonsuza kadar açılışı olsun.

Ömrüm
Ömrüm

Seni sevdiğim kadar, kimseyi sevemedim. Sana yandığım kadar, kimseye yanamadım. Rabbimden dilediğimsin, dileklerimde hep arzuladığım dualar ettiğim gerçeğim herşeyimsin. Huzur kaynağımsın benim, duygularımı sana açtım, sana döktüm içimi. Kalbimi sonsuzluğa kadar senle kilitledim, senle dolu kalbim herzaman senin için atacak çünkü seni çok seviyorum. Sevdiğim kadınım, seveceğin erkeğin. Yarım kalmasın senle günlerimiz her zaman seninle dolsun taşsın gerçeğimiz.

Geleceğim ol ömrüme, ömrümüz birleşsin huzurunda sonsuzluğa. Sevgimiz hiç bitmesin, sevelim birbirimizi kırmadan saygı çerçevesi doğrultusunda yaşam boyu. Her anımız gülücük tebessümlerimizle dolsun yanımda sen oldukça.

Ömrüme ömürlüğüm olurmusun bilmem ama seni sevdiğim her dakka ben senin ömrüne, ömürlük geldim ömürlüğün olup seni hayatımın her zerresine kazıdım sevdiçeğim, hayatımın anlamı, sonsuz yarim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin Sahibi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed