Hasret Kaldım Kokuna Sevdanın Köşesindeki Hicazda

Hasret Kaldım Kokuna Sevdanın Köşesindeki Hicazda, Kokunu içime çektim en derin kuytularda anlamsızlığın çukurundayım hasretinin derinliklerinde.

Hasret Kaldım Kokuna Sevdanın Köşesindeki Hicazda….

Hasret Kaldım Kokuna
Hasret Kaldım Kokuna

Hicaz oldun gönlümde, herdem saklı düşlerimde sevdim, umut ettiğim günlerim. Yaşamın demli kuyularındayım ışık bulduğum sevgilim. Rüzgarın estiği en volkanik aşk içindeyim beklentilerimin sonsuzluğu, gözlerimin buğulu sevdası. Deniz dalgalarının karaya vurduğu sertlikte, tutuldum sevgine deli yangınlar içinde kaldım yüreğinde. Esen yapraklar, sonbahar mevsiminde tazelendi aşkımız sonsuzlık limanında.

Sevdanın köşesindeyim seni düşüncelerimde sakladığım, sana yükledim hasretimi arar gözlerim derin kuytu köşelerde hasret kaldım kokuna yalnızlığıma kapıldım sel oldum derin sularda. Ellerini arar oldu, ellerim bulurum sandığım bütünlükte kaldım yalnızlık içinde. Değişmeyen satırlar biriktirdim oysa sana yazılmış. Kalemde kalmayan mürekkep, son demine kadar sana yazdı, hasretine, aşkına damladı oysa sessiz gecelerde.

Damla damla çağlayan sevgi, büyüttüğüm onca uzun yıllar sanki film şeridi gibi aktı gitti bir çırpıda hayat yolunda. Hicaz bir yalnızlık saklı duygularımda, biriken hayaller dolu anılar var içimde en derin mısralarımda. Baktığım ufukta görünen onca güzel günlerin hatırına kapattık gönlümü yalan sevdalara. Gidişlerinle bitirilen sevgim, hasret bıraktılar oysa her bir aşk sevdasına. Hep mi hayal yaşam, hep mi düzensiz sevgi olur yaşam içinde. Ne gülen bir yüz, nede gülen bir kalp mutlu oldum derken, mutsuz hayat içinde perişan halde kaldım. Huzur ararken, huzursuz oldum hayaller dolu aşkın içinde.

Hasret Kaldım Kokuna

Huzur hasretlik denizinin en dip çukurunda olsa yinede ulaşmaz yüreğime sanki öyle bir hasretim aşkın tadına. Öyle düşünmekteyim derinden, içtenlikle geçen günlerimin hatırına sanki bir gün mutlu olacakmışım gibi hayal etmekteyim.

Hasret Kaldım Kokuna Sevdanın Köşesindeki Hicazda, Sevda adına yazılacak onca çok kelimeler var ki cümleler bitmek bilmez, aşk uğruna yaşanacak bir çok günler dururken insanlar neden hep mutsuz olmayı seçerler anlamıyorum. Bir gün kavuşmak güçte olsa, huzursuzluk gelmesin yarınlarıma diye hep ellerim dua etmekte. Sevebileceğim, huzurumda mutluluğuma alabileceğimin hayalini yaşamaktayım şuanda kendi düşlerimde. Belki vardır, belki yoktur ama hayatımı zindan etmek için yüreğime geleceklere kapalıdır tüm kapılarım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; WhatsApp Güvenlik ipuçlarıyla Sohbetinizi Emin Ellere Alın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed