Hasret Kaldım Senin Kokuna Senin Yanımda Olmana

Hasret Kaldım Senin Kokuna, Senin yanımda olmana sensiz geçen zamanda seni aradı gözlerim. Kokunu özledim her yanımda seni anımsadıkça.

Hasret Kaldım Senin Kokuna Senin Yanımda Olmana…..

Hasret Kaldım Senin Kokuna
Hasret Kaldım Senin Kokuna

Senin kokunu özledim sevgili. Benden gittin gideli, hayalinle yaşamaktayım seni hayal etmekle geçiyor yaşamım. Yanımda olmayınca resimlerine bakıyorum. Ne olurdu beni buralarda yalnız başıma bırakmasaydın.

Yalnızlığın rıhtımındayım sensiz gecelerde. Günlerim berbat şekilde geçmekte, umudum var gibi düşüncelerdeyim. Heran çıkıp geleceksin diye beklemekteyim, beni perişan halde bırakıp gittin. Gidişinle ölüyorum yapayalnız geçen her bir zamanda.

Beni terkettiğin günden beri, gülmüyor yüzüm. Tutmuyor dizlerim, tutmuyor ellerim. İçime kapandım sensiz, sessiz sedasız. Bırakma beni böyle yüzüstü çık gel yine eskisi gibi huzur içinde yaşayalım, gülelim mutlu olalım. Sen benim değişemeyeceğim hayat yoldaşımsın.

Senin Yanımda Olmana
Senin Yanımda Olmana

Tuttuğum en anlamlı dileğimsin hayat huzurunda, gözlerimi her sabah açtığımda yanımda seni göremeyince ağlıyorum. Kalbim sızlıyor sevgili, kalbimde burukluk birikti, seni arıyorum heryerde.

Her baktığım eşyalar seni anımsatıyor bana. Duvarlara konuşuyorum, seni duvarlara anlatıyorum sebebim oldun bitişimin, yıkılışımın. Geri dönmen için, elimde olan herşeyi yaparım. Tekrar sevgine muhtaç olduğumu söyleyerek kendimi avutuyorum ama birgün gelirsen belkide beni bulamayacağın kadar uzaklarda olacağım.

En Anlamlı Dileğimsin
En Anlamlı Dileğimsin

Senden borç sevgi dileniyorum, kalbini kırdıysam affet. Seni gönlümde en yükseklere koydum, gönlümün sultanı yaptım. Bir tek teline zarar gelsin istemem. Kıyamam ben sana asla. Yangınlar içinde bıraktın yüreğimi, şimdi ise amansız bir şekilde senin dönmeni beklemekte.

Senin Yanımda Olmana Hasret Kaldım

Yüreğim sızlıyor sevgili, hayatım son bulacak gibi bitişlerdeyim sensiz. Birgün belki dönersin geri, yine eskisi gibi mutlu, huzurlu oluruz. Gözlerim, gözlerinde yine dalarcasına bakar. Umut beslerim her daim sevda adına geleceğimize. Seninle tamamlanmışken, beni yarım bıraktın dünyamızda. Şimdi ise dualarımda geri dönersin diye bir umut beklemekteyim seni.

Hasret Kaldım
Hasret Kaldım

Kader bizi birleştirir birgün biryerde belki ama yine severmisin beni eskisi gibi. Kaderimizde ayrılıkta varmış belki ama seni hep seveceğim. Seni hep özleyeceğim. Hasret kokulu yarim. Hasretinden burada perişanım, hasretine dayanamaz oldu kalbim, kalbimdeki yara ile beklemekteyim seni sonsuza denk.

Hasret Kaldım Senin Kokuna, sevdana vurulmuştum senin, sebepsiz bıraktın gittin benden. Şimdi ise yoksul bıraktın, yüreğimi ama olsun yinede herşeye rağmen seni beklemekteyim. Gelsende, gelmesende seni seven bir kalbim, bir benliğim var sevgili. Herşeyinle seni sonsuza denk seveceğim. Sen benim için değişilmez meleğimsin.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Engelli Raporu Nasıl Alınır? Süresiz Engelli Raporu Çıkarma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed