Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin Sahibi…

Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin sahibi ömrümün gerçeği, iyiki hayatıma girdin benimlesin. Seninle uzun bir yolculuk. Yarınlarımıza merhaba demek için seninle geçirdiğimiz zamanı bile kıskanır oldum…

Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin Sahibi…

Kalbimin sahibi olan sen, güller güzeli bebeğim seni herşeyden çok seviyorum sana yazdığım satırlar tükenmek bilmiyor, seni anlattıkça içimde kıpraşan sevgi tohumları seni bana yakınlaştırıyor. Sen benim ömrümde tanıdığım en değerlimsin, değerimize birlikte sahip çıkalım bir ömür. Hiç ayrılık olmasın, ayrılığımız sonsuzluk yolu olsun.

Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin Sahibi
Kalbim Kalbine Güzellik Katması! Kalbimin Sahibi

Ömrümün Gerçeği, hayatımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Sen benim dünyamsın. Bana dünyaları sunuyorsun, kalbim kalbine güzellik katması dileklerimle seninleyim.

Huzura erdim seninle, sevdayı tattım yanında. Sen benim daima seveceğim tek gerçeğimsin. Gerçekliliğimizi sebepsiz, yalansız yaşamak nasip etsin rabbim bize. Dua ediyorum her gün seninle uyandığım tüm sabahlara. Rüyalarımda sen, geçirdiğim her zaman sen. Sen benim bütünüm, ben senin sonun olmaya adadım kendimi. Seninle bir bütün gibi yaşamak, yaşlanmak istiyorum sevdalım.

Kalbim kalbine, her zaman hediyemdir. En iyi şekilde kalbinde tutacağına eminim yarim. Yar kokulum, dünyamda ki en parlak yıldızım, seni öyle seviyorum ki kelimeler bazen kefayetsiz kalıyor. Dilim düğümleniyor, sayfalara yazarken dökerken seni cümlelere yanımda olduğun an tutulup kalıyor gözlerim sana. Kalbimi açtım, kalbine benim dünyalar güzeli gönlümün prensesi huzurum.

Kalbimin Sahibi
Kalbimin Sahibi

Birlikte her zorluklara gögüs gereceğiz inşallah, aynı evde, aynı gönülde bir birimizi hep sevgiyle anacağız. Sabah giderken öpücüğünü, akşam geldiğimde huzurunu koydun sen bana. Ben seni anlattıkça, kendimde kayboluyorum. Yazdığım satırlarımda gizlisin, ama gönlümün’de tek sahibisin. Sultanlar gibi, prensesler gibi. Prensin oldum ruhuna naşh ettim. Sonsuzluğumuzda birbirimizi sevelim. Herkes ibret alsın sevgimizden, bizde bir kerem ile aslı olalım seninle. Sen beni ömrünce sev, ben seni ömrüme girdiğin için sonsuz seveceğim sevgilim.

Ömrümün Gerçeği
Ömrümün Gerçeği

Ağlamaklı günlerimiz bile mutluluk gözyaşlarımız olsun, asla kötü günümüz geçmesin seninle, eğer ki kötü günümüz olursada huzurumuzu kaçırmadan mutluluğumuzu hatırlayarak iyi günlerimizi hatırlayalım. Çünkü ben seninle bir ömür huzur buldum, bir ömür mutluluk buldum hayatında.

İyiki hayatımdasın, iyiki hayatındayım nur yüzlüm, güzel gözlüm, kalbi güzel insan seni daima seviyorum…

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim, Daldı Ufkunun Derinliğine!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed