WhatsApp Web Artık Durum Güncellemesi Geliyor!

WhatsApp Web Artık Durum Güncellemesi Geliyor! WhatsApp Web Durum Güncelleme Artık İlerleyen Günlerde Tüm Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor.

WhatsApp Web Artık Durum Güncellemesi Geliyor!

Aslında hepimizin bildiği gibi Abd’li sosyal medya olan Facebook durum güncelleme özelliğini tüm platformlara eklemişti. Artık bu durum güncellemeyi WhatsApp Web Uygulaması üzerindede göreceksiniz.

WhatsApp Web Uygulaması, diğer sosyal ağlar gibi yine yüksek oranda kullanıcıları toplamış bulunmakta ve çok sık ziyaret edilen WhatsApp web uygulaması artık durumları güncelleminize izin verecek. Şuanda başka arkadaşlarınızın durumlarını görebilirsiniz, yalnız Web üzeri whatsApp uygulaması üzerinden kendi durumunuzu güncelleyemezsiniz. En yakın zamanda güncelleme yapılacağını duyuran yetkililer, geldiğinde diğer telefonda ki gibi herşey güzel olacağa benziyor.

WhatsApp'ın Web sürümüne durum güncelleme özelliği ekleniyor
WhatsApp Web Artık Durum Güncellemesi Geliyor

Snapchat‘i satın alamayan Facebook, snapchat’ın popüler olan tüm özelliklerini kendi platformuna eklemeye başladı. İlerleyen zamanlarda, ne olacağını bizde merak ediyor. Aslında, çok güzel güncellemeler yapan facebook yönetimi gayet güzel işler çıkarıyor.

Durum güncelleme 24 saat dolduğunda bildiğiniz gibi otomatik siliniyor. Facebook dışında 2012 yılında satın aldığı Instagram, fotoğraf paylaşım platformunada ekledi. 2014 yılında ise WhatsApp Mobil‘e ekleyerek baya bir gelişime imza atmış oldu. Artık yakın zamanda durum özelliğini kullanıcı sayısı her geçen gün artan WhatsApp Web uygulamasına eklemeye karar verdi.

Durum güncelleme yapabilmeniz vede arkadaşlarınızın durum güncellemesini görebilmeniz için, uygulamanın sol tarafta bulunan durum güncellemesi düğmesi tıkladığınızda yapabilirsiniz.

Yalnız şuanlık WhatsApp web uygulamasında durum güncellemesi yapılmamaktadır. Henüz deneme aşamasında olan uygulama, en yakın zamanda siz değerli kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Tabi ki gelmeyecek diye birşey yok, yakın zamanda durum güncelleme aktif hale geleceğe benziyor.

WhatsApp’ın Web sürümüne durum güncelleme özelliği ekleniyor.

WhatsApp Web Durum Güncelleme
WhatsApp Web Durum Güncelleme

Dünya üzerinde en çok kullanan sosyal ağlardan birtanesi olduğunu unutmamak lazım aslında, her zaman haberleşme için kullandığımız WhatsApp bizim yararımıza olduktan sonra güzel işler çıkardıklarını unutmamak lazım. Biz değerli yapımcılara burdan teşekkürlerimizi sunuyoruz, umarım en yakın zamanda aktif hale getirirler. Neyse arkadaşlar yazımızı daha fazla uzatmadan sizde merak ediyorsanız takipte kalmaya devam edin.

Siz değerli kullanıcılarımız bu yazımızın yararlı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize destek olmanız için arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Her zaman bize soru sorabilirsiniz, soru vede şikayetlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Samsung’a WhatsApp Nasıl Kurulur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed