Phototastic ile Kolay Kolaj Çerçeveler Oluşturun

Phototastic ile kolay kolaj çerçeveler oluşturun! Ve Phototastic hakkında bilmediklerinizi bu yazımızda öğrenmenin önceliğini yaşayın.

Phototastic, programı aslında bakılırsa bir çok fotoğraf efeckleri ile uğraşan kullanıcılar için oldukça faydalı gibi görünmektedir. Bir çok kullanıcının bu programla fotoğraflarına çerçeve verdiği bilinmekte vede kullancılardan iyi notlar aldığı yorumlardan göz önünde.

Phototastic ile Kolay Kolaj Çerçeveler Oluşturun Phototastic Hakkında Bilgi

Phototastic ile kolay kolaj çerçeveler oluşturun
Phototastic ile kolay kolaj çerçeveler oluşturun

Phototastic programı ile kolay kolaj yapmak, oldukça basittir. Resimlerinize hem çerçeve ekleyebilir hemde gölgelendirme bu program sayesinde yapabilirsiniz.

Program sayesinde, bir çok resminizi kolaj yani tek bir çerçevede toplama imkanı sağlamaktadır. Program ücretsiz olarak dağıtılmaktadır, yalnız bilmeniz gerekir ki, ücretsiz olarak sunulan programda bir kaç kısıtlama bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan Phototastic programında 4 adet resimi çerçeve yapabiliyorsunuz. Ücretli olarak alınanda ise 25 adette kadar yapabiliyorsunuz. Rötuşlama, olaylarına gelirsek bir çok değişik şeyler ile resimlerinize şekil verebiliyorsunuz gölgelendirme, boyutlandırma, şık arkaplanlar, resim şekillendirme gibi…

Satın almadanda kullanabileceğiniz ücretsiz sürüm aşağıda sunduğumuz resimdeki gibi, 4 adet resmi istediğiniz gibi çerçeveleye biliyorsunuz…

phototastic ile kolaj yapma
phototastic ile kolaj yapma

Yukarda belirttiğimiz gibi tek fotoğraf, çift fotoğraf, üç fotoğraf vede dört olarak kullanma şansınız vardır. Daha fazlası için ise programı satın almanız gerekmektedir.

Programda ise ‘BORDER’ seçeneği yardımıyla çerçevenin sınırlarını belirleme imkanınız vardır. Resimleri birbirine yakın yahut uzaklaştırma yapabiliyorsunuz. Gayet kullanışlı olan program, size tavsiye olarak sunduğumuz programlar arasındadır. Kullanmanızı tavsiye ederiz, gayet hoş görünümü ile göz zevkinize göre tasarlanmıştır.

Resimlerinizi ise istediğiniz şekle sokma imkanınızı ‘Photo Shape’ ile yapabiliyorsunuz. Bir çok şekil bulunduran program, dilediğiniz kalp, yuvarlak, kare, çiçek gibi şekiller barındırmaktadır. Programda bulunan şekillerin bazıları ücretsiz sunulmuş olsada, ücretli olanlarıda içinde bulunmaktadır.

Phototastic Programı İle Çerçeve Yapma
Phototastic Programı İle Çerçeve Yapma

Phototastic Programı Hakkında Bilgi

Phototastic programı arka planlar için hazır oluşturulmuş desenlerde sunmaktadır. Bu desenleri ise, ‘Background’ özelliğinden fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz. Desen kullanmakla birlikte, renklerde kullanabilme imkanı sunan, Phototastic renklerin çoğu tarz fotoğraflara özel olarak koyudan açığa doğru yapılmıştır.

‘Shadow’ seçeneği ile ise gölgelendirme işlemlerini yapabilirsiniz resimlerinize. Baya bir gelişmiş gölgelendirme seçeneğini sulan, Phototastic programı oldukça başarılı işler çıkarmış. Gölgeyi istediğiniz yönde vede istediğiniz renkte yapma olanağı sunmaktadır. Anlayacağınız gibi, amatör kullanıcılar için ideal bir program olan phototastic ücretli’de olsa ücretsiz sürümü ile bir çok özellikleri yapmanıza yardımcı olmaktadır. Phototastic programını kullanmanızı tavsiye ederiz. İşlerinizi hoş vede kolay bir şekilde yapacaksınız.

Phototastic ile kolay kolaj çerçeveler oluşturun makalemizde, size sunmuş olduğumuz Phototastic programı hakkında neler yapabileceğinizi anlatmaya çalıştık, Phototastic hakkında kısa bilgi verdik, Phototastic programının ne işe yarar? gibi resimlerinizi efeckler ile güzelleştireceğinizi gösterdik. Umarım yazımız yararlı olmuştur, sizde bize destek vermek istiyorsanız arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın, onlarında bilgilenmesini vede öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirisiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Resimlerimizi En Kolay Nasıl Kolaj Yaparız? Kolaj Yapma Programı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed