Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız

Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız, Günlerim senin resimlerine bakarak geçmekte sevgili, amansız amansız seni düşünmekteyim.

Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız

Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız
Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız

Amansız geceler içinde senin resimlerine dalıp dalıp gidiyorum. İçimde büyütüyorum sevgini senli gecelerde amansız amansız dileklerimle. Yalvarışlarım seninle tekrar kavuşmalarıma. Seni bana geri verecek olan rabbim bizi birleştirme umuduyla yaşatıyor beni. Seni hayal ettiğim her dakka, bana ölüm gibi geliyor. Günden güne eriyorum, bitiyorum resimlerin çare oluyor yaşamama.

Vakit bildiğim sevda yolunda senle başlamıştım herşeye. Herşeyin en güzelini seni sevmekle tatmıştım. Gelecek düşünmüşken seninle yok oldun birden sonsuz bir çizgi gibi.Düşünceler içinde kaldım, seni beklemekte sayılı günler gibi hislerimle. Amansız haykırışlarım, dünümde, bugünümde, yarınlarımda ise yine sen olacak.

Daldım senli gecelerde düşlere, düşler büyüttüm benliğimde. Hayat olmuştun oysa bana gelen kalbinle, kalbimin derin mısralarına. Kalbime ilaç oldun her zerresine, her bir duygusuna. Ne senden vazgeçtim, nede seni unuttum. Seni kendime naşh ettim, ilik ilik içime soludum. Aldığım her nefes, senin sevgin gibi anlam yüklüydü. Kavuşuruz ümidiyle yaşıyorum şuanda, birgün çıkıpta gelirsen yine seni bekliyor olacağım. Yine seni seven bir kalp bıraktın burda, o kalp daima sana bağlı yaşamakta, seni daima sevmenin gururunu taşımakta.

Sensiz zaman geçmiyor, zaman durdu sanki hayat ilerlemez oldu. Gece, gündüz demeden gözlerimin önündesin, baktığım resimlerin beni bana unutturuyor. Unuttuğum sadece varlığın olsaydı, şuanda içimde büyütmezdim seni, belki gelme ümidiyle daha çok sevemezdim seni. Ama yinede herşeye rağmen seviyorum, dokunuşlarını, sevmelerini, sana olan aşkımı. Aşk besledim sana, aşk sözleri gibi derinden. Aşk sözleri yazdım her satırların başına anlatırken seni günlerimde. Aşk sözleri‘m oldun her dalının solmayan gülünde.

Resimlerine Daldım Senli Gecelerde Amansız Amansız, Geceler hüzünlü sensiz, geceler yalnız sensiz, geceler ağlamaklı sensiz, geceler yoksul sensiz, sensiz gecen her bir an anlatması bile düğümlüyor boğazımı konuşamıyorum. Artık herşeyimi satırlara döküyorum seninle aşk sözleri misali. Yüreğimde artık hüzün bıraktın, hüznümü aşk sözleri gibi yazıyorum sayfalara, birgün ben olmasamda okursun diye.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Stalk Nedir? Stalk Kullananlar Neler Yapıyor? Stalk Anlamı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed