Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla

Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla, Geçmeyen gecelerde yapayalnız bir başıma, özlüyorum seni bir başıma hayalinle yaşlanarak.

Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla Geçmeyen Gecelerde

Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla
Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla

Yalnızlığımla, seni özlemekteyim dört duvar arasında. Tüm duvarlar üzerime geliyor sanki, bunalımdayım sensiz. Boğazım düğümleniyor, yutkunamıyorum sen aklıma geldiğinde. Aklımdan biran olsun çıkmadın, çıkmıyorsun.

Geçmiyor geceler, bitmiyor günler, gündüzlerde sıkıntılar içindeyim. Darmadağın bir halde seni özlemekte yüreğim. Hayallerle yaşıyorum, yokluğunla yok oluyorum. Nerde bir çift görsem, gözlerim dalar gider uzaklara. Yaşadığımız anlar, canlanır gözlerimin önünde. Hep seni getirir aklıma, seni düşünürüm. Gözlerimden sözülen damlalarla, yüreğim burukluk içinde depresyonda yaşamaktayım.

Durgun yüreğim, sokakta tek başına kalmış insan gibidir. Yalnızlığa mahkum edilmiş, tek kişilik hücrede yaşayan mahkum gibiyim. Bir yanım hüzün, diğer yanım hasret. Ne tarafa baksam amansızlıklar içindeyim, derbeder yalnızlığımla etrafı seyretmekle geçiyor ömrüm. Kavuşma hayaliyle, kendimi avutuyorum. Tekrar eski günlere dönermiyiz bilmiyorum ama ben hala seni eskisi kadar derin duygularla sevmekteyim.

Her biten yol sonunda, sana geldim, seni özledim. Ama çıkmaz yollarda tıkandım, hep bitişe denk geldim, yollar hiç sana çıkmadı. Ellerim hep boş kaldı, seni aradı, seni özledi. Birgün yollarıma çıkarsın diye, her geçtiğim yollarda dikkatlice gözlerim seni aramakta. Hayat devam ederken gitme benden, biz devam ederken sevmeye bitme bende. Bitmeyelim bizden, kopmayalım umutlarımızdan. Hüzünler içinde bir yaşam sürmeyelim dünyamızda.

Geçmeyen Gecelerimde Bekledim Seni

Aşkımıza engel koymayalım, engelsiz sevgiler adına sevelim yüreklerimizi. Gözlerimizi, etrafa değil, kendimize gözlerimize çevirelim. Hayat dolu olalım, gülücüklerle, neşemizle birbirimize sarılalım eskisi gibi. Başkalarının sözleri ile değil, kendi cümlelerimizle yaşayalım. Bize başkaları, değil. Biz başkalarına örnek olalım. Başkaları kıskansın bizi, biz başkalarını kıskanmayalım. Biz birlikte bir bütün, bütünlüğe doğru adayalım kendimizi. Örnek olalım yaşayan her sevgiliye.

Sevmenin Bedeli Geçmeyen Gecelerde
Sevmenin Bedeli Geçmeyen Gecelerde

Seni Sevmenin Bedelini Ödüyorum Yalnızlığımla, yüreğimde kopan fırtılar, sessiz sedasız benliğimi aldı benden. Seni görmek isterken gözlerim, yokluğuna alışmaya çalışıyorum hayatın yollarında. Belki birgün gelirsin geri, yine yüreğimiz birleşir ümidiyle yarınlarımız bir olsun dileğiyle umutluyum gelecekten. Sen bana yarın ol, ben sana bir ömür sonsuzluk olayım. Elveda ile değil gidişimiz, el ele birlik içinde dünyamda, yani seninle yaşlanıp birlikte ahirete gidişimiz. Sevmeyi, sen öğrettin, sevilmeyi sende gördüm gözlerimi, gözlerinsiz bırakma.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Aylarca Banyo Yapmazsak Neler Olur? Vücutda Etkisi Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed