Sevdanın Sözleri İle Vurdun Gittin

Sevdanın Sözleri İle Vurdun Gittin Ve Acı Çektirmek Hoşuna Gidiyor, seninle dolu dolu yaşadığımız sevgi yolunda sözlerinle vurdun sevgili.

Sevdanın Sözleri İle Vurdun Gittin Ve Acı Çektirmek Hoşuna Gidiyor

Sevdanın Sözleri
Sayfa İçeriği: Sevdanın Sözleri, Aşk Acısı, Aşk Sözleri 2018, Sevgiliye İsyan Sözleri, Sevdanın Sözleri 2018, Sevdanın Sözleri Facebook, Sevdanın Sözleri Uzun, Aşk Acısı Uzun, Sevgiliye Aşk Acısı, Sevgiliye Sevdanın Sözleri

Sevdanın sözleri kapladı her anımı, öyle bir ansızın gittinki benden seni unutmak isterken seni içimden atamadım. Bedenimdeki ağrıları bile unutturdun bana, sevdiğini sanmıştım oysa tek bir cümlene kanmışım acı verdin acı tattırdın. Oysa hayat seninle yaşanınca güzelmiş, paramparça yalnızlıklar içinde duygularıma yenik düştüm. Herşeyden zevk alırken senin varlığında, yokluğun ile tükendi bedenim. Hayat zindanı içinde, mapushanede gibiyim. Dört duvar geceleri üzerime üzerime geliyor seni düşündükçe.

AŞK SENİ BANA YAZDI SANMIŞTIM

Aşk seni bana getirdi, sanıyordum. terk edişinle anladım sensizliğin ne kadar kötü olduğunu aşk acısı çekmekmiş kaderim. Senin eşin, benzerin olmayacak gönlümde. Herşeyi sana benzettim. Nereye baksam, nereye dönsem seni göreceğim. Birbirimizi kırmamak için sustuk ama susarak konuştuk sanki birbirimizle. Sen bana, beni anlattın ben dinledim, ben sana seni anlatmak isterken gözlerinde kayboldum. Seni hayatım bilmiştim oysa, zamanla herşey güzel olur diyordum zaman bizi bitirdi, biz zamanı bitirdik. Sen şimdi herkezi dinlerken bana el oldun. Bidaha kavuşabilirmiyiz hayali ile yanıp tutuşan kalbim, sanki ölmeden birdaha görmek gibi düşlerim. Çok sevmişim seni suya muhtaç gibi.

GECELERİ KARANLIK ODAMI AYDINLATIRSIN

Geceleri karanlık odamı aydınlatırsın diye bekliyorum. Her gece yıldızların parlaklığına bakıyorum, oysa hepsi senin gibi güzel parlamıyorlar senin gözlerinin ışıltısını hayal ediyorum, hayal ettikce dokunuyorsun yüreğime ama yanımda yoksun aşk acısınla kavruluyorum. Kalbim bitkin, virane içindeyim. Senin için ölümü bile göze alan, benliğim sözlerinle son verdin hayatıma. Yaşıyorum evet ama yaşayan ölü misali. Her sözüne, aldandım, kandım sevdiğini düşündüm yanıldım. Hiç gitmeyeceksin gibi yaşadım senle, sende oyun oynadın oyunbozluğunla. Bizimkisi aşk değildi, oyundu. Herkes bizi örnek alır derken, şimdi biz imrenir olduk sayende şanlı yaşanan sevgi dolu aşklara.

Sevdanın Sözleri, belki buram buram işlemişti yüreğime. Seni, kazımıştım benliğime ama olmadı güzelim, seninle yarınımızda ömrümüzde kesişmedi. Terk edişlerine alışamadığımdan mı yoksa terk edişlerine katlanamadığımdan mı isyanım bilmiyorum ama seni sevdiğim kadar kimseyi sevemedim şu yaşaması zor olan hayatta.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Miğren Büyük Dert! Adet İken Ağrılarla Baş Etme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed