Sevdim Seni Soğuk Bir Yağmurlu Günde

Sevdim Seni Soğuk Bir Yağmurlu Günde, sessiz sedasız izlenimlerle sevdim bakışlarını yüzündeki hasret büyüsüyle.

Sevdim Seni Soğuk Bir Yağmurlu Günde Gün Batımında…

Sevdim Seni
Sayfa İçeriği: Sessiz Sedasız Aşk Sözleri, Sevdim Seni Aşk, Sevdim Seni Sevgiliye, Sessiz Sedasız Facebook,Sessiz Sedasız Özlem Sözleri,

Sessiz sedasız sevdim seni, yağmurlu bir kış günü hayal kurarak, düşlerimde büyüttüm. Gidişlerin vurdu yüreğime, hayat bükülmüş bir acı ile büyüdü umutlarım. Sevdim, yüreğimden gelen duygu tohumu ile büyüttüm içimde. Burkulan gönül yaramla başbaşa kaldım, seni andığım zaman aklımda düşüncelerle boğuştum. Yapmacık sevgilerinde kaldım ümit dolu yarınlarımda.

HAYATA HAYKIRIŞ SESSİZCE

Hayatın akışına bıraktım olanları, seni düşündüğüm her dakkada saplandı bıçak sırtıma. Soğuk bir yağmurlu gündü oysa seni sevdiğim. Gün batımı, öle amansızdı ki aşkımıza baktığımda gözlerini görüyor, gözlerine dalıyordu sevdam. Dokunası ellerim, ellerine dokundukça sıcaklığını benliğimde hissediyordum. Gidişler hep yara bırakır, gelişler ise eskisi gibi olmayacağını birkez daha anladım sevgili. Yağmurlu bir günde sevdim seni, yalnızlığa bırakıp gideceğini bile bile sevdim. Beklentisiz, sebepsiz herşeyi göze alarak sevdim.

Gönlüm kırık, parçalarda ağlamaklı. Dilimde onca sözcükler biriktirdim sana karşı, belkide geri gelişin olmayacak olan sözcükler. Gidişinde kimin gönlünde isen sana iyi bakmasını diledim, huzurunu kaçırma, mutluluğun hiç bozulmasın dualarımda. Seni neden bukadar çok düşünüyorum hala bilmiyorum bildiğim seni senden bile çok sevdiğim. Bir kere vurulmuşum, bende olan yüreğine senin beni bırakp gittiğin gibi, ben yapamıyorum işte bırakıp gideyim. Baktığım her yerde görüyorum seni nedendir, sebebini hala anlamadığım bir yara var yüreğimde. Belki yine birgün bir yerde karşılaşırız ümidiyle yaşıyorum, sebepsiz. Sebepsiz çıkmazlara girdim oysa bu aralar, beynimdeki soru işaretleri kemirdikçe kemirdi duygularımı yarınların güzelliğinde. Aslında gidişine herşey yazıla bilir, gözlerindeki boğulu bakışlarının hatırına.

Sevdim Seni senden daha çok sevdim. Gözlerinde gözlerimin derinliğine dalışı gibi sevdim. Umutlarımızı birleştirircesine sevdim, gerçekci sevdim, hiç beklentisiz. Sevdim işte, gideceğini bile bile sevdim. Sevdim seni ne kadar içime söz geçiremesemde sevdim, sözcüklere sığdıramayacak kadar çok sevdim. Belki kendimi kandırıyorum, belkide kendimi avutuyorum ama içimdeki sen bitmeyecek kadar çok sevdim seni. Gelirsin diye, hep anıyorum eski mazileri, sevgim bende seni hep yaşatacak biliyorum.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bayanların Saçlarına Zarar Veren 5 Düşman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed