Sevgiliye Yazılabilecek En Güzel Aşk Sözleri

Sevgiliye yazılabilecek en güzel aşk sözleri, aşk yaşadıkça güzelleşir bazen içimizden dökülecek sözlere bakar, bazende gözlerde ki dalgıllığa. Her insan aşık olur, her insan sevebilir. Sevgiliye yazılabilecek en güzel aşk sözleri‘ni sizler için yazdık.

Sevgiliye Yazılabilecek En Güzel Aşk Sözleri – Sevgiliye Güzel Sözler

Gün içinde güzel sözler aramak yorucu olabilir, belkide istediğiniz sözü bulamazsınız bizler ise sizler için, içimiz’den geçen güzel duyguları paylaşarak sevgilinize jest yapmanıza yardımcı olmaya çalıştık. En güzel aşk sözleri‘ni sizlere yazmayı vede sunmaya karar verdik.

Sevgiliye Güzel Sözler

Bazen, içinde ki duyguyu dökemezsin karşı tarafa, yanında iken okadar sus – pus olursun ki hiç birşey anlamazsın, kilitlenir kalırsın. Bu durumda hemen sözler, yazmak istersin onu mutlu etmek, gülümseyişini sağlamak istersin işte bizlerde sizleri düşünerek sizler için anlamlı sözleri içimizden geldiğince yazmaya çalıştık.

Sevgiliye Güzel Sözler ve Anlamlı Sözler Yazmak

Sevgiliye yazılabilecek en güzel aşk sözleri
Sevgiliye yazılabilecek en güzel aşk sözleri

Aşk seninle dolu, aşk seninle güzel, aşk seni tanımak kadar özel benim hayatımda olduğun için dünyalar benim olmuş kadar mutluyum seninle.

Yaşam seninle anlamlı, yanımda olduğun sürece gözlerimde mutluluk sevinci kalbimde huzur var sevdiğim.

Seninle sonsuzluğa açılan kapıda birlikte, gözlerimizi yummayı nasip etsin rabbim bize. Seni çok seviyorum sonsuzluğum.

Seninle geçirdiğim zamanın, seninle olduğum saniyelerin, seninle bütünleştiğim günün bile en özel anı gözbebeklerini seyretmemdir hayatım.

Seni sen olduğun için seviyorum, sen benim dünyamda herşeyi feda edebileceğim tek aşkımsın. Ellerinin sıcaklığını, yüreğinin güzelliğini kaybetmemek için adadım kendimi sana ömrüm.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Dualar ediyorum rabbime, bizi ayırmasın kalbinde ömür boyu kalayım diye. Kalbim, kalbinden hiç kopmasın çiceğim.

Seni benden bir tek rabbim ayırsın, rabbim bizi nasıl olsa, bu hayatta kavuşturdu ise ahirettede kavuşturacağına sonsuz inançım olduğundan seni çok seviyorum.

Baktığım herşey seni anımsatıyor, gözlerim senden başka birşey görmüyor. Senli günlerim, seni zamanlarım oldu seninle birlikte. Sen doğdun bana, sen oldun ışığım seni seviyorum dünya güzelim.

Dilimden düşmeyen ismin, kalbime kazıdığım, kalbindeki sevgine bir ömür sahip çıkacağım sevdiğim. Sen benimle olduğun sürece mutluyum, sensiz kaldığım dakkalar bile zindan gibi geliyor sen hep benimle kal.

Sabah uyandığımda, sen uyurken yüzündeki güzelliği seyretmek kadar güzel hiç birşey yok. Sabah kalvaltısında ki gülümsemelerin, o tatlılığı verdiğin için seni yanımda bile özlüyorum bitanem.

Sevgiliye Anlamlı Sözler

Ellerini tuttuğumda, yüreğim huzur içinde seni söylüyor. Seni sayıklıyor, yanımdayken bile zorlanıyorum söyleyecek sözleri kıracağım diye. İçimde kaybetme korkusu ile seviyorum herşeyim.

Bir gün ayrılırsak eğer, o bile mezar taşından olsun. Bizi toprak ayırsın bir tek sevdiğim, göz yaşımız sadece bir birimizi ahirete uğurlarken olsun. Sen, beni – ben, seni sonsuz yolculuğumuz, tek göz yaşımız o olsun hayatım.

Ben seni kalbime hapsettim, kalbime kalbinle sahip çık olur mu gül tanem. Güller içinde, güller gibi tebessüm sal yüzünden. Hep yanımda, gülüşlerini mutluluğunu göreyim. Huzur içinde, birlikte hayatımızı yaşayalım senli – benli geçen ömrümüzde bebeğim.

Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sevgiliye yazılabilecek en güzel aşk sözleri siz değerli ziyaretçilerimize en iyi şekilde içimizde ki duyguları paylaştık umarım yazımızı yararlı bulursunuz, eğerki faydalı olduğunu düşünüyorsanız dostlarınızla’da paylaşmayı unutmayın. Onlar’da yararlanması için sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın…

Tavsiye Bağlantı; 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları ve Güncel Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed