Seviyorum Deyipte Sonra Terkedip Gidenlerdenmisin?

Seviyorum Deyipte Sonra Terkedip Gidenlerdenmisin?, Sevgi uğruna paylaştığın hatıralar birgün suya düştüğünde sende bırakıp gidecekmisin?

Seviyorum Deyipte Sonra Terkedip Gidenlerdenmisin? Sevgi Uğruna

Seviyorum Deyipte Sonra
Sayfa İçeriği: Seviyorum Aşk Sözleri, Seviyorum Deyipte Ayrılanlardan Olma Aşk, Seviyorum Deyipte Sonra Terkedip Gitme, Seviyorum Deyipte Sonra Sözleri, Seviyorum Mesajları, Seviyorum Deyipte Sonra Mektup

Hayat değil mi, uğruna yaşanacak sevgiyi kalbimize sokan. Daha sonra sevgi uğruna, ona bağlı yaşatan vede hiç bir şey yokken seviyorum deyipte sonra terkedip giden… Duygularımızı yenik bir çizgi gibi çizdiğimiz anda başlayacak sevgi. Sende aşık edip gidecekmisin birgün? Sende sevgine bağlayıp, kalbimi hiç birşey yok gibi terkedecekmisin… Sevdiğim kadar sevileceğimi bile bile sevdim seni. Yalnız kalacağımı düşünerek aşık oldum yüreğine. Yanında huzuru tattım, kalbinde sevdayı gördüm. Kimse sevgide dört dörtlük değildir, bazıları hata yapabilir ama hemen bitirilmemeli onca hatıralar, onca yaşanmışlıklar. Sevgi uğruna herşey belkide yaşadıklarımız, yaşabileceklerimiz. Umuda bekçilik edebiliriz, ömür boyu senin dizlerinin dibinde, göz bebeklerinde bütünleşerek. Çaresiz bırakma beni, yapayalnız ıssız dünyada.

UMUT IŞIĞIM OLURMUSUN BİR ÖMÜR?

Umut ışığı gibi aydınlatırmısın kalbimi, karanlığımda ışığım olurmusun sevginle yaşatırmısın her insanın kıyasladığı ikili aşk gibi. Mecnunun, leylası gibi olalım hayatımızda birbirimizi derinden dinleyelim, kalbimizi derinden birleştirelim. Duygularımızı yaşayalım, sevelim birbirimizi sonsuzluk sonumuz olsun, birlikte el ele gidelim özgürce.

Hatıralar canlansın, bakışlarımızda. Evimizde neşemiz olsun, mutluluk bırakmasın huzurla dolsun yüreğimiz. Cesaretimle geldim, benliğimle sevdim, ömrüme koydum seni. Seviyorum deyipte sonra terkedip gidenlerden olma, bir ömür yanımda ol… Düşüncelerimde bütünleştirdim her zaman seni, terketme beni diye heran sevgine sevgi tohumları serptim. Yalansız seviyorum seni, dünyamda tek gördüğüm aşk, tek sevdiğim özelimsin. Mutluluk kaynağım, mutluluk meleğim herşeyim sana sevdamızın hatırası.

Seviyorum Deyipte Sonra terkedecekmisin beni? Yoksa sende birgün gidecekmisin diğer seviyorum diyenler gibi… Kimin ellerini tutarsın bilemem belki ama hayatıma giren başkaları ile her günüm ağlamaklı olur gözyaşım olmasada içimdeki burukluk ile. Mutlu olurmusun bilmem ama bilmeni isterim ki mutsuz olurum. Gittiğinde saramam yaralarımı, gelenler yerini doldurmaz ama elbet birgün yine seven birisi çıkar oda seviyorum deyipte sonra terkedip gidenlerdenmi olur bilemem hayat bazen insanlara yolun oynar, buda bizim sevgi uğruna oynadığımız, sevgi oyunumuz…

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Dev Sosyal Ağ Facebook 3 Boyutlu Nesneler Getiriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed