Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın İnsafsız

Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın insafsız, Sevgiyi kirlettin sevmeyi bilemedin, seviyorum dedin hep kandırdın yüreğimi.

Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın insafsız Duygusuz

Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın insafsız
Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın insafsız

Duygudan yoksul olan kalbin, beni sevmesini beceremedi. Sana kandığım kadar, yalanlarınada inandım. Her zaman kandırdın beni, süslü kelimelerinle. Tatlı dilin, kalbimi etkiledi, ömür adamıştım sana benimle birlikte yaşadığımız dünyada.

Ortada koydun gitmelerinle, yalnız bir başıma tek yürek bıraktın beni. Seviyorum diyordun hani sevginin sahte olanı sendeymiş bunu öğrendim. Sahte sevgine nasıl inanıp, kandım bilmiyorum ama seni herşeyinle kalbime kazımıştım, hep sevmeyi göze alarak kalbime almıştım seni. Sonsuzum olarak görmüştüm.

Seviyorum Diyordun Hani
Seviyorum Diyordun Hani

Sonsuzluğum derken, sonlarım oldun gidişlerinle. Yürek yaramsın artık sen benim, düşüncelerimde. Gidişlerinle enkaz bıraktın yıkıp, dökük. Yarınların getirisinde beklemekte umut ışığını kalbim. Geçmişte yaptığım hataları yapmamak için, sevmenin bedelini ağır ödedim seninle. İnanmam artık kimseye sana inandığım, kandığım gibi.

Meğersem ben senin bana çicek gibi mis kokulu kokunu dilerken, herzaman dikenlerini batırıp dünyamı yıktın, hayatımla oynayıp derbeder yaşantı bıraktın senden kalanlarla. Ömür defterini yazamasamda, seninle birlikte seninle bitirdiğimiz bu sevda yolunda anladım ki sevmeyeceksin, sevmesini bilmeyen insanları. Almayacaksın yüreğine, aşkı anlamayan, aşkı tatmamış kişileri hayatına.

Yalanın Batsın
Yalanın Batsın

Gitmek isteyeni tutmayacaksın, yanında kalsın seni sevsin diye. Bırakacaksın gitsin kalması sana eziyet veriyorsa gitmesiyle bırakacaksın her zaman gitmenden bunu anladım çaresiz çaresiz gözlerimi ufuğa diktim. Gökyüzünü seyrettim camdan, yıldızların güzelliğine baktım anıları tazelemek adına. Gidişin beni yıkmadı aslında, beni yıkan tek şey bu zamana kadar beni sevmeyen birine inanıp, onu sevmişim vede ona bağlanmışım.

Sen bana diken olurken, başkalarına çicek oldun.

insafsız Duygusuz
insafsız Duygusuz

Keşke doğru zamanda, doğru insana bağlanmış olsaydım ama sen doğru insan değilmişsin artık gidişinle beni değil kendini düşün. Ben yoluma bakarım her türlü, senden sonra gelecekler kazandı, benden sonra sana gelecekler kaybetti. Unutma, unuttuğum gün umuda sarılır mutluluğuma bakarım. Gözlerimde ışıltı, hayatımda huzur bırakıyorum artık geriye senden sonra. İyiki hayatımdan çıktın, şuanda sensiz daha mutlu vede daha huzurlu yaşamaktayım. Dert yok, tasa yok, merak etme yok. Özgürlüğün demine vurdum yarınların huzuruna.

Seviyorum Diyordun Hani Yalanın Batsın insafsız inanmıştım sana ama artık sevgide sahtecilik yapan insanları hayatıma almamayı öğrettin bana, bu yüzden hayatıma girip böyle birşeyi öğrettiğin için teşekkür ederim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Vitamin Eksikliği Bu 10 Belirtiyle Kendini Belli Ediyor Vitamin Eksikliği Belirtileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed