Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde

Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde, Yalnızlık çökmüştü bedenime, ayrılık sularında giden sevgili sessizliğe bürümüş gecelerimi.

Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde Yalnızlık

Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde
Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde

Vakti gelmişti ayrılığın, dokunulmaz ellere kaldı yüreğim sebepsiz sorgusuz. Yalnızlık çöktü yüreğime boğazım düğümleniyor konuşurken sevdanın kurşununda. Basitlenmiş sevgilerin yüzünden, anlamsız çöllerde yüzdük aydınlanamayan sevginin derinliklerinde. Gündüzlerim karıştı, karma dolusu yığın içinde. Sessizliğe adanmış ruhum, gecenin yalnızlığını dinlemekte.

Güler yüzümden eser kalmadı geride bıraktıklarınla ayrılık rüzgarı esti geçti, yıllarım bittikçe vakit daraldı sessizliğe. Yudum yudum seni içtim oysa ayrılık oyunlarından. Mutluluğun filmi gibiydik sanıyordum, koparmadan aşkı.

Yudum Yudum Ayrılık
Yudum Yudum Ayrılık

Vazodaki çicek gibiydi sanki ömrüm, suya muhtaç yaşardım oysa senin sevgi sözcüklerinle.

Sevgine adamıştım kendimi, seviyorsun sanmışım yıllarca oysa kanmışım yalanlarına söylediğin tüm herşeye. Gözlerinin büyüsüne aşıktım, gözlerin bağlamıştı beni sana. Vakti gelmişti ayrılığın gecenin sessizliğinde oysa.

Gecenin Sessizliği
Gecenin Sessizliği

Gece hüzün çöktü yüreğime, resimlerine sırdaş oldum sarıldım ağladım sabahlara kadar. Ayrılık derdine düştüm senin cehrende.

Vakti Gelmişti Ayrılığın
Vakti Gelmişti Ayrılığın

Huzur buldum derken, hayatımı kabus dolu günlerle süsledin, yapmacık olduğun için tanıyamamışım seni kendime hep yakın gördüğüm için sevmiştim kalbini. Kalbinde kendin gibi duygusuz çıktı. Sessizliğe saldın tüm anıları, üzüntüye bıraktın yaşadığımız anıları. Anılar biriktirdik birlikte gittiğimiz heryerde.

Ardında şimdi yaralı kalp kalacak, özlemiyecekmiyim seni peki? Tabiki de özleyeceğim ama artık senden uzakta yaşama bir yerden sarılacağım. Ayrılığın vaktinde, sana olan duygularımı köreltip içime kapanacağım. Benliğimi dinleyeceğim, doğaya karşı. Yokluğuna her gün bir çift göz yaşı akıtacam belkide ama birgün o günlerde geçeceğini biliyorum.

Ayrılık
Ayrılık

Sakın unutulmaz diye düşünme, ayrılık bir tek bizim başımıza gelmiyor. Ayrılığın ertesi gün mutluluğun doğuşu tekrardan aydınlanacak. İçimizde ki, duygular yineden alevlenecek, belkide iyi kişilerle, belkide kötü kişilerle kimse bilemez, kimin ne olacağına ama şunu iyi bilirim ki artık yalnızlık çöktü gecemin demine sessizlikle birlikte.

Yaralı Kalp
Yaralı Kalp

Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde Dokunamam artık yüreğine, dokunamazsın artık yüreğime. Gözlerimiz bakamaz birbirimize, ellerimiz tutamaz, ellerimizi. Sen benden, ben senden yok olduk. Ayrılık vakti bize geldi, ayrılık vakti bizi bitirdi. Seni, yalnızlıkla başbaşa bırakıyorum huzurunda mutluluğunu bul, ayrılığın vaktinde ise kendimi bulayım elveda.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bir Çok Kişinin Bilmediği 5 WhatsApp Özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed