Facebook Ekranı İkiye Bölmek İçin Yeni Özellik Getiriyor

Facebook Ekranı ikiye Bölmek için Yeni Özellik Getiriyor, Bir çok özelliğini değiştiren facebook artık kullanılan bir çok şeyde değişiklik yapmaya başladı.

Facebook Ekranı İkiye Bölmek İçin Yeni Özellik Getiriyor.

Facebook Ekranı İkiye Bölmek İçin Yeni Özellik Getiriyor
Facebook Ekranı İkiye Bölmek İçin Yeni Özellik Getiriyor

Sosyal medya devi olan facebook, yeni özeliğini biran önce getirme çabalarında. 6 ülkede denemiş olduğu bu özellik, güzel olacağa benzemektedir. Facebook ekranı ikiye bölme özelliği bir çok kullanıcılar için faydalı gibi durmaktadır.

Kullanıcıların içerik yayınlarının ikiye bölünmesini facebook sosyal medya devi, şuanda 6 ülkede test etmektedir.

Facebook Haber Kaynağına Yeni Özellik
Facebook Haber Kaynağına Yeni Özellik

Yeni gelecek olan özellik, arkadaş listelerinde ki kişilerden gelenler vede sayfalardan gelenler olarak iki şekilde olacak. Bir diğer ayrıntıda gözden kaçmıyor, facebook hesabı olan kuruluşlar, kurumlar arkadaşlardan gelen paylaşımları göstermek için facebook para ödemek zorundalar.

Şuanda yapım aşamasında olan bu özellik, facebook’a ne zaman entegre edilir henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Test aşamaları ise; Bolivya, Kamboçya, Guatemala, Sırbistan, Slovakya vede Sri Lanka ülkelerinde sürmektedir.

Facebook Ekranı İkiye Bölme
Facebook Ekranı İkiye Bölme

Facebook sosyal medya devinin böyle bir özellik getirmesi aslında, kullanıcılarına daha güzel sonuçlar vereceğine işaret olduğunu biz değerli dostlarımıza şimdiden söyleyelim. Bir çok kullanımda zorlanan kullanıcılar, artık bu yeni özelliğin gelmesi ile her paylaşımı ayırt edebilecek vede daha rahat istediklerini görebilecekler.

Facebook Haber Akışı’nı İkiye Bölme Özelliği Getiriyor!

Bu özellik sayesinde artık tüm paylaşımlar artık anasayfanızı doldurmayacak, haber kaynağınızı daha kolay takip etme imkanı sağlayacağa benziyor. Henüz deneme aşamasında olan, ekranı ikiye bölme özelliği, siz değerli dostlarımız gibi bizlerde bekleme aşamasındayız. Sizler için konuyu yakından takip etmekteyiz. Gelişmelerden sizide en yakın zamanda haberdar ederiz.

Facebook Haber Akışına Yeni Özellik Geliyor
Facebook Haber Akışına Yeni Özellik Geliyor

Facebook Ekranı İkiye Bölmek İçin Yeni Özellik Getiriyor vede bir çok kullanıcının işini kolaylaştıracak olan bu özellik artık test aşamasında. En yakın zamanda ülkemizde yerini alacağa benziyor. Eğerki bu gibi konulardan sizde haberdar olmak istiyor, en son gündemde olan bilgilerden haberiniz olsun istiyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayın. Yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız, sizde arkadaşlarınızın bu bilgilerden haberdar olması için onlarla paylaşın. Soru vede şikayetlerinizi, takıldığınız bir yer olursa yorum bölümünden bize yazmabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Vakti Gelmişti Ayrılığın Gecenin Sessizliğinde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed