Varlık Senin Yokluk Senin Nerelerdesin

Varlık Senin Yokluk Senin Nerelerdesin Günler Geçmek Bilmiyor… Unutamıyorum bir türlü geçirdiğimiz onca günleri vede onca düşleri.

Varlık Senin Yokluk Senin Nerelerdesin Günler Geçmek Bilmiyor…

Varlık Senin Yokluk Senin
Sayfa İçeriği: Varlık Senin Yokluk Senin, Varlık Senin Yokluk Senin Sözleri, Umuda Yolculuk, Umuda Yolculuk Aşk, Varlık Senin Yokluk Senin Haykırış, Umuda Yolculuk Sevgi,Varlık Senin Yokluk Senin Aşk, Varlık Senin Yokluk Senin Sevgi

Bazen düşünüyor insan, ansızın çekip gidenleri. Ansızın hiç birşey yokmuş gibi davrananları. Hayal bile değil sanki, gidişleri gerçek davranışlar sergileyipte gidişleri. Umut ışığı gibi gelenler, bir mum bitişi gibi gitmelerinden doğmuş ayrılıklar. Varlık senin, yokluk senin dediğimiz insanlar şuanda nerdeler. Kimilerine uzattığımız eller, birden yok oldular. Ansızın çekip gidenler, birgün geri geldiklerinde aynı duyguları almak için çaba göstermeden hiç birşey yokmuş gibi davranmaları yüreklerimizi burkmakta.

ACIMASIZ GİDEN YILLAR

Herşey unutuluyorda, geçen yıllar acımasız giden yıllar nasıl unutulur. Nasıl bittiğini bile anlamadığımız duyguların esiri olduk hayatımızda. Hayatımızı mahfedip gidenleri, sonra affetmek için peşimizde pervane olmaları. Günlerimizi, harcayanlar, vakitlerimizi öldürenler neden birşey yokmuş gibi davranmaya devam etmektedirler düşüncelerine kapıldığımız anlar sergilendi tüm acılarımız. İnsan yalnız kalabilir, önemli olan kötülüklerle birlikte kalmamak, yalnız vede herşeyden uzakta huzurlu, mutlu yaşamak gibi.

Yaşam birgün bitecek, her ölenin terk ettiği hayatı. Her insan ahirete gidecek, gün gelecek yapılanlar, hesaba yazılacak, hesap günü gelecek hayal sandığınız herşey karşınıza amansızca, düşlerde çıkacak. Ne yaptım, ne yapacam, neler yaptık gibi soruları beyninize yer etmenizin zamanı geçmeden sevdiklerinizi kırmamayı öğrenmelisiniz. Öğrenin acı çeken bir yüreği, tadın acı çekmenin ne demek olduğunu. Görmemiş olduğunuz, yaşamamış olduğunuz tüm duyguları kendinizde istemediğiniz olayları başka insanlarda görmeyin, onlara uygulamayın. Sizdeki yürek, sizdeki gönül onlardada olduğunu unutmadan yaşayın.

UMUDA YOLCULUK

Sevilmiyor, ihtibar görmüyorsanız zorlamayın, zorlayarak kendinizi çukurda bulmayın. Her acının arkasında, ümit etmek. Ümit etmenin arkasında ise ısrar yatmaktadır. Siz siz olun gidenin peşinden, gitmeyin. Bırakın giden gitsin, siz düşlerinizin peşinde yaşamaya devam edin.

Varlık Senin Yokluk Senin, birgün geri dönüşler olacaktır sevgi adına, anlam veremediğiniz insanlar saracak belkide etrafınızı. Neden gittiklerini bile çözememiş kişiler size kol, kanat olacaklar, kimseye kendinizi kullandırmayın, umudunuz için savaşın, benliğiniz için yol alın. Kimseden yardım beklemeyin, tek yardım sizin vicdan sesiniz olsun yürekten gelen her dua size bir adım daha yol gösterecektir umutla, sevgi ile, sabırla kalın. Yarınlar sizin düşlerinizin, arkasında pervane olacaktır. Unutmayın yapılanlar, yaptıklarınızın eseri olacaktır azimli olup bariyerlere aldırış etmeyin kendinizle mücadeleci olun.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Karıncalanma Deyip Geçmeyin! El ve Ayak Karıncalanması Nedenleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed