Yıpranmış Düşlerde Benliğim

Yıpranmış Düşlerde Benliğim Dünümde Bugünümde Yarınımda, hayat dolu yaşamlarda kalmış hislerimin tümü düşlediğim duygularımdan ibaret.

Yıpranmış Düşlerde Benliğim Dünümde Bugünümde Yarınımda

Yıpranmış Düşlerde Benliğim
Sayfa İçeriği: Yıpranmış Düşlerde Benliğim, Dünümde Bugünümde Yarınımda, Karamsar Olmuş Benliğin Eşiğindeyim, Yıpranmış Düşlerde Benliğim Yazıları, Yıpranmış Düşlerde Benliğim Özlü Yazılar, Yıpranmış Düşlerde Benliğim Anlamlı Yazı

Yazmak çözüm mü bilmiyorum ama insan bazen düğümlendiği cümlelerin içinde boğulmakta. Her ne kadar, zamanın hızlıca ilerlemesine adım uydursada bazen yıpranmış bir duygu içine düşmekte düşlerim. Düşlerin eşiğinde kalıplaşmış, his doğrultusunda kalan bir evren gibi parçalanmakta insanoğlu. Yarının getireceklerini hayal ederek, dününde yaptıklarının pişmanlıkları ile çebelleşmekte. Yıpranmış düşlerde benliğim, sonsuzluğun esiri gibi hayat bulacağını sandığım yarınların peşindeyim.

Bazen düşündükçe içtenlik ile kaybolan duygular besliyor insan, ne geceler sırdaş, ne gündüzler yoldaş halimize. Halden anlayacak eş, dost nerede bilinmez. İnsanlar çıkarları için birikmiş etrafına, işi düşünce işlerini yapana kadar yararsın sonrası yok olurlar amansızca.

KARAMSAR OLMUŞ BENLİĞİN EŞİĞİNDEYİM

Karamsarlığa kapılan benliğim, düşündükçe bitişlerde. Yarın ne değişir, ne olur bilinmez hallerde zamanın geçmesini beklemekteyiz. Kapalı kapılar ardından, dünyayı seyrederek insanları anlama ile boğuşmaktayız. Bir gün gülüyorsun, ertesi gün ağlıyorsun mutluluk bir gün uğrar, bir gün uğramaz ama insan hep aynı kalır sanırlar insanda bir gün değişmektedir. Geçmiş her zaman geride kalır, gelecekler bazen iyi bazen ise kötü olabilmekte. Düşüncelerde kaybolmak yerine, düşüncelerde çıkış yolu üretmektir yarınlar. Günleri saymak yerine, günleri güzelleştirmek her zaman huzur doğuran gelecektir. Sevgi ile bakmak en güzel duygudur hayata.

Yıpranmış Düşlerde Benliğim, huzur dolu yarınların geleceğini bilerek yaşamak vede geçmişi unutmadan, hataları düzelterek gelecekte daha düzgün şekilde yaşamak için mutluluğunu kaybetmeden ilerlemek adına yıpranmış düşleri yenilemek gerek. İnsan bazen yalnız kalır, bazen kalabalıkta olabilir ama daima kendine bir yol çizmesi gerek. Hayatı anlamak için, hayat içinde doğruları, yanlışları çizmek gerekli. Her doğru doğru olmadığı gibi, her yanlışta yanlış olmaya bilir. Araştırmadan, dinlemeden karar vermemek gerek. Kendi hayatınızı elinizden alacak kişilerden uzak durmak vede huzur kaçıranları elemek gibi durumlarda bulunmak bizler için en güzel seçim olarak yeni bir başlangıç olmaktadır. Bugünün yarını olduğunu hiç bir zaman unutmamak lazım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diş Fırçalamak Oruç Bozar Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed