Yüreğimle Seviyordum Bende Saklı Yüreğini

Yüreğimle Seviyordum Bende Saklı Yüreğini Anlamsız duygular içinde kayboldum senli yanlarım hep beni boğmaya başladı, nedensiz sebepsiz. Gidişin beni yıprattı sevgili, yüreğimle seviyordum bende saklı yüreğini.

Yüreğimle Seviyordum Bende Saklı Yüreğini – Anlamsız Duygular

Yüreğimle Seviyordum Bende Saklı Yüreğini
Yüreğimle Seviyordum Bende Saklı Yüreğini

Amlamsız duygular içinde bedenim yok oldu, seni kaleme almak için vaktimden çaldım bugünlerde neden benden gittin bilmiyorum ama beni burda yalnız başıma, başı boş bıraktın umutsuz haykırışlarımla.

İnsan hiç bin kere ölür mü, ben seni sevmenin bedelini ağır ödüyorum. Yapayalnız koydun beni, benliğimin eşiğine. Yıllardır yaşadığım aşk roman misali geldi ömrümde gözlerimin şeridine. Ne senden kopabildim, nede seni unutabildim. Yüreğimde onca saklı düşlerin durmakta, birgün çıkar gelirsin diye saklamaktayım seni içimde.

Amlamsız Duygular
Amlamsız Duygular

Sevgine muhtaç bir kalp beklemekte seni sevdiğim, uzun yıllarda geçse seni kalemimden eksik etmeden sevdamı yazacam sana. Sonsuz kelimeleri dökeceğim bende saklı olan yüreğine. Belki birgün kavuşuruz yine eski hatıralar gibi. Dilediklerimiz seninle, sen yanımda iken gerçek olur eskisi gibi. Gittiğimiz yerlere gideriz yine seninle, geceleri güler huzurlu uykuya dalarız gözbebeklerimize bakarak, sabah kalktığımızda güzel bir kalvaltının gülüşlerinde gözlerimizi seyrederek anılardan huzurdan konuşuruz. Belkide hepsi bir hayal, bir düşünce ama düşünmesi bile güzel bir duygu sevgilim.

Satırlar seni anlattıkca, yazılarda çoğalmakta birbir, seni döktükce mısralarıma sevginin nekadar büyük olduğunu anlıyorum içimde. Benden gitmeseydin, seninle geçireceğimiz çok huzur dolu günlerimiz olacağını düşünmekteyim uzun uzun. Gökkuşağının, renkleri gibi hayal ediyorum şuanda o renkli gözlerini, kalbinin saf – temiz oluşunu düşünüyorum kalbime dokunduğu günlerde.

Geçmişte belki mutlu olamadık, gelecekte birleşirse ellerimiz unutma, ben seni beni bıraktığın yerde unutmadan beklemekte sabırlı bir şekilde geleceğini hayal etmekteyim. Duygularımla seni içimde büyüterek sevgine, sevgi katmaya senin yokluğunda devam ediyorum.

Bende Saklı Yüreğin
Bende Saklı Yüreğin

Sen benim için gitsende değerlisin, değerlimsin hayatıma, hayat katan en anlamlı duygularımsın sevdiğim, seveceğim huzurum. Satırlarımın sonuna gelirken, seni içimde bitirmek değil satırlarımıda sonsuza kadar bitirmemek adına seni çok seven bir kalp olduğunu unutmanı istemem, ben olmasamda yanında, düşlerimle birlikte huzurundayım. Bensiz değilsin, bende sensiz değilim huzur vede mutluluk adına kalman dileğiyle.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mutlu Olabilmek İçin Söylemeniz Gereken 8 Söz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed