Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı?

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı? Kaş Laminasyonu Ne İşe Yarar? Kaş laminasyonu nedir? Hakkında merak ettiklerinizi, yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı? Kaş Laminasyonu Ne İşe Yarar?

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı
Sayfa İçeriği: Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı

Daha dolgun kaşlara sahip olmanın vede doğal olan kaşların büyümesine teşvik etmenin yapay olmayan yoluna kaş laminasyonu denir. Bu yöntem özellikle de aşırı gür vede kalın kaşlardan kurtulmak isteyenler için yararlı işlemdir. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için kaş laminasyonu nedir? ve kaş laminasyonu ne işe yarar? Sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki Kaş laminasyonu ne kadar kalıcı?

Rusya ülkesin de ortaya çıkan bu işlem, hızlıca dünyaya yayılmıştır. Kaş laminasyonu dağınık ya da incelmiş kaşları düzleştirir iken, aynı zaman da kıl köklerini daha dikey yöne doğru kaldırmaktadır. Bu yöntem ile kaşlarınızın üzerinde, kaş jeli varmış gibi görünen pürüzsüz kaşlar gelmektedir. Siz de yazımızın devamına giderek kaş laminasyonu ile ilgili daha fazla bilgilere ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Kaş Laminasyonu Kalıcı Mı?

Bu işlem sonrası bakıma bağlı olarak yaklaşık 4 ile 6 hafta sürebilmektedir. En iyi sonucu alabilmek adına, tedaviden sonra 24 saat boyunca kaşlara su gelmemesi önerilir. Kaşları nemlendirmek vede yukarı doğru fırçalamak için hint yağı tercih edebilirsiniz. Eğer düzgün bakım yapılır ise, kaş laminasyonu 4 ile 6 hafta arasında sürmektedir. Bu yöntemin etkisi anında görülmekte. İşlem tamamlandıktan sonra, hemen kaşlar harika görünüme kavuşacak. Bu işlemle uygun bakım yapıldığın da, kaş laminasyonu bir kaç hafta kalabilmektedir. Eğer kaş bakımı için daha yapaylık barındıran yöntem istiyorsanız, kaş laminasyonunu denemelisiniz.

Bu yöntem genellikle 3 adım da uygulanmaktadır. Kaş laminasyon işlemi öncelikle kaşları yukarı da tutmak için, kaldırma ile başlamaktadır. Daha sonra sabitlemek için nötrleştirici vede cilt tahrişini engellemek için de, besleyici yağ uygulanmaktadır. Bu işlemin ücret konusun da, yapıldığı yerin farklılığına göre değişiklik göstermektedir. Yalnız bu işlemi uygulatmak için ortalama 500 ile 1000 tl arası bütçeniz olmalıdır.

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı, kadınların tek isteği kusursuz ve bakımlı kaşlara kavuşmak olsa da, bir çok kadın kaşlarına oldukça önem vermektedir. Siz de bakımlı kaşlar istiyorsanız yazımız da kaş laminasyonu ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer ki sizin de kaş laminasyonu ne kadar kalıcı, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Kaş laminasyonu ne kadar kalıcı, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da kaş laminasyonu kalıcı mı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kudret Narı Nasıl Tüketilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed