Berna Canbeldek Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Berna Canbeldek Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? 2018 Survivor Yarışmacısı, Adada ki yarışma heyecanı devam ederken yeni yarışmacılarda katılmaya devam ediyor.

Berna Canbeldek Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? 2018 Survivor Yarışmacısı

Berna Canbeldek Kimdir
Sayfa İçeriği: Berna Canbeldek Kimdir, Berna Canbeldek Nereli, Berna Canbeldek, Berna Canbeldek Kaç Yaşında, Survivor 2018, Survivor Ünlüler, Survivor Gönüllüler,

Survivor 2018 ada heyecanı tüm hızıyla devam etmekte. Ecem Karaağaç’ın sakatlığı yüzünden diskalifye olmuştu. Yerine ise Acun Ilıcalı yeni yarışmacıları yavaş yavaş yarışmaya dahil etmeye başladı, Karaağaç’ın yerine ise Berna Canbeldek yarışmaya katıldı. Daha öncede 2 defa survivor yarışmasına katılan Berna Canbeldek, birinde diskalfiye olmuştu. 2018 yılında survivor adasına önceki senelerde hiç olmadığı kadar çok yeni yarışmacılar dahil oldu. 2018 yılı, sakatlıklar yılı olarak adayı vurdu.

BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Survivor’a yeni isim katılırken, aslında katılanların nerde ise hepsi yada bi kaçı daha önce survivor adasında yarışmış kişiler. Peki Berna Canbeldek Kimdir? Berna Canbeldek Nereli? Berna Canbeldek Kaç Yaşında? gibi soruları izleyiciler araştırmaya başladı. Berna Canbeldek hakkın da tüm detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

BERNA CANBELDEK NERELİ?

1989 doğumlu olan Berna Canbeldek, berlinde ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Transform Acting School Berlin ve State School Of Ballet And Acrobatics Berlin’de eğitimler almıştır. İlgilendiği dallar ise, Şarkı söylemek, piyano, at binme dans, akrobasi vede inline skates’dir. Yetenek Sizsiniz 2012 yılında yarışmacı olarak katılan Canbeldek, 2014/2015 Survivor adasına Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında da aday olmuştu vede adada ki performası ile de izleyicilerin dikkatini çekmişti. Sahra ile yaşamış olduğu tatsız atışmalar vede kavgalar yüzünden Berna Canbeldek Survivor adasından diskalifiye olarak adadan ayrıldı. Yabancı dilleri çok iyi olan Canbeldek 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanmış olan Boxun Yılduzlarında ring’e çıkmıştır.

Berna Canbeldek Kimdir sayfamızda survivor 2018 yarışmasına dahil edilen yeni yarışmacı Berna Canbeldek hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Sizinde eğerki Berna Canbeldek Kimdir yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorularınızı bize bildirin. Berna Canbeldek Kimdir sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 3 Aylarda Akşam Ezanı Kaçta Okunacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed